Skip to content

Postępy prac

24567

Comments

  • FenixGruFenixGru Member Posts: 5
    @Lazaryta
    Doceniam to i szanuje, ale może sprecyzuje, mam nadzieję że nie ograniczą się do efektów wizualnych. Urozmaicenie rozgrywki, nowe zadania i postacie, tego bym chciał :)
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    @FenixGru już było niejeden raz wspominane, że grafika będzie lepsza w nowych przygodach, a tutaj będzie z grubsza taka sama, z drobnymi ulepszeniami :)
    Gra koncentruje się na nowej zawartości, naprawieniu bugów i rozszerzeniu jej o nowe elementy :)
  • cappadocian25cappadocian25 Member Posts: 1
    Jeżeli się przyjrzycie na stronce w tle są dwa nowe portrety :D
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    ty tez to zauważyłem ;D są nie dwa tylko 3 poszukaj ;D
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    Jeden zastąpił portret Jaheiry i jest w podobnej pozie. A dwa nowe, bo jeden już był od dosyć dawna znany ;)
  • SnajperosSnajperos Member Posts: 62
    a ja jestem ciekaw jaki bedzie odbior i sprzedaz. Czy odniosa na tyle duzy sukces zeby pokusili sie o stworzenie BG3 (o ile pamietam taki jest plan). Ponadto nie wiem jak wy ale ja chcialbym podziekowac za sam pomysl - dla takich oldshoolowcow jak ja (lub my) juz sie nie wydaje gier. Te uproszczenia zabijaja klimat. Brak otwartego swiata powoduje ze rozgrywka jest schematyczna i nie chce sie do gry wracac.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Mysle ze nie wszystko nam już powiedziano ;) to znaczy ze szykują więcej niespodzianek zarówno z BG I i BG II ale także z trzecią czescia ;)
    Po pierwsze BG I będzie dobrze się sprzedającym produktem samym w sobie jesli poprawia odswieżą i dodadzą parą fajnych rzeczy i przedmiotów może więcej grafik nowe filmy i to (a ma to być) pewnie oprócz tego jeszcze parę nowych niespodzianek.
    BG II z pewnoscią tak jak powyżej jedynka, ale możemy się spodziewać znacznie bardziej odważnych ulepszeń gry znaczy się takich które poprawia widok grafikę questy itp. itd. nowe lokacje przedmioty itd.itp.
    BG III pamiętajmy że plany i aspirację odnosnie tej czesci były zaraz po końcu premiery BG II a nawet już w trakcie tworzenia. Niewątpliwym jest to ze powstało od tam tego czasu mnóstwo pomysłów zarówno wsród starej ekipy robiącej baldura jak i ze strony fanowskiej, która próbowała za pomocą modów dodatków jak i zwyczajnego udzielania się na forach gier pisania klimatu , przyszłych możliwych scenariuszy , historii i tym podobnych pomysłów na grę. Twórcy będą i maja w czym wybierać BG III nie zaistnieje w ogóle albo odniesie Ogromny sukces;)!
  • norolimnorolim Member Posts: 62
    No to się zaczęło: BG EE za $17,99
  • xan212xan212 Member Posts: 65
    norolim said:

    No to się zaczęło: BG EE za $17,99

    Tak jest!
    18 września premiera.
    Są też zdjątka:
    http://www.beamdog.com/products/baldurs-gate-enhanced-edition

    Grafika piękna! Widać, że podrasowali silnik!
    Coś niesamowitego!
  • norolimnorolim Member Posts: 62
    edited July 2012
    No to odwiedzajcie http://www.baldursgate.com Są szczegóły :)

    Mam też wieści na temat polskiej wersji językowej. Złe niestety. Otóż na starcie jej nie będzie. Będą tylko angielska, francuska, włoska, niemiecka i hiszpańska. Inne wersje, w tym polska, najprawdopodobniej pojawią się później. Będą się też starali pozyskać prawa do oryginalnych lokalizacji, ale nie mogą nic konkretnego powiedzieć, ponieważ trwają właśnie negocjacje. Staram się właśnie potwierdzić, ale prawdopodobnie nie będzie dało się podmienić plików, jeśli stary dubbing nie trafi do wersji PL. Wszystkie informacje od PhillipDaigle
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    wygląda SUUUUPER fajnie zapowiada się ta arena ciekawe czy będzie możliwość naparzanki w multi drużyna vs drużyna. to byłoby coś.
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Ja osobiście uzależnim od tego czy będzie polski język od kupna, bo mimo że umiem dość dobrze angielski to w BG sobie nie wyobrażam grać w innym języku niż polski.
  • 10n1510n15 Member Posts: 15
    Teraz tylko mieć nadzieje że beamdog rzuci informacją ile pre-orderów zostało zamówionych pierwszego dnia.
    To będzie pierwszy realny sprawdzian marki - czas dojenia :)

    Trochę sarkastycznie to brzmi, wiem, ale tam na górze ktoś patrzy na cyferki na koncie, i jeśli zadowala go to co widzi, cyferki przeradzają się w sequel, dodatek, dlc i co tam jeszcze...
  • IlphalarIlphalar Member Posts: 68
    Och, nie mam nic przeciwko temu, ale po pierwsze to mają się one przerodzić w pudełkową collector's edition i ewentualnie w Baldur's Gate III ;)
  • taffertaffer Member Posts: 19
    o cholera screeny z przygody Rasaada mnie powaliły, do września chyba się nie podniosę o.O
  • norolimnorolim Member Posts: 62
    Ha, a więc jednak. Overhaul pracuje nad pozyskaniem praw do polskiego oryginalnego dubbingu. Gdyby to się jednak nie udało, PhillipDaigle przyznał, że w teorii powinno się dać podmienić odpowiednie pliki.

    Ciekaw tylko jestem, czy skoro negocjują (prawdopodobnie z CD Projekt), to jednak jest szansa, że gra pojawi się na GOGu...
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Mam nadzieje, że nasi nie będą robić problemów z polskim dubbingiem, bo nie mogę się doczekać tego EE w polskiej wersji.
  • SebastianSebastian Member Posts: 15
    Jeżeli nt. polskiej wersji rozmawiają z CD Projekt, to nie będzie problemów - rozmawiałem z prezesem CDP i powiedział, że jeśli ktoś z Beamdog się do nich odezwie, to udostępnią im polonizację.
  • KhamillKhamill Member Posts: 226
    Zamawiac, zamawiac:D Nareszcie jest data i konkrety, mnich wyglada obiecujaco, mam nadzieje ze polska wersja wyjdzie jeszcze przed premiera. Tak czy inaczej i tak zagram nawet gdyby bylo tylko w jezyku migowym:D
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    już zamówiłem ;D
  • AdrianusAdrianus Member Posts: 45
    Bardzo dobre wiadomości tu są :) Jak także nie wyobrażam sobie grania w innym języku niż polski (nostalgia), więc gdy tylko potwierdzą polską wersje natychmiast ją zamówię.
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    @Adrianus jest potwierdzona, mogą się nie wyrobić do premiery, ale później język będzie można pobrać.
  • GalaneaGalanea Member Posts: 9
    Wszystko fajnie, sporo zmian, nowa przygoda, nowe postacie, w tym jedna romansowa, ale.. Gdzie postać do romansowania dla kobiet?! ;-)
  • starkostarko Member Posts: 7
    Galanea said:

    Wszystko fajnie, sporo zmian, nowa przygoda, nowe postacie, w tym jedna romansowa, ale.. Gdzie postać do romansowania dla kobiet?! ;-)

    Z twittera @TrentOster:
    "All three characters are romanceable."

  • piotriuspiotrius Member Posts: 3
    Galanea said:

    Wszystko fajnie, sporo zmian, nowa przygoda, nowe postacie, w tym jedna romansowa, ale.. Gdzie postać do romansowania dla kobiet?! ;-)

    Może rozwiną wątek z Drizzdem?;) fajnie, że wydają nowego Baldura i czekam aż pojawi się na appstore, bo niestety dla maców nie prowadzą przedsprzedaży.

    Btw. Fajnie byłoby pograć w polską wersję, gdyż z racji posiadanego komputera zmuszony byłem w dzieciństwie grać tylko w angielską:)
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    @piotrius nie bardzo mogą rozwijać te postacie, które już są w grze.
  • GalaneaGalanea Member Posts: 9
    starko said:

    Galanea said:

    Wszystko fajnie, sporo zmian, nowa przygoda, nowe postacie, w tym jedna romansowa, ale.. Gdzie postać do romansowania dla kobiet?! ;-)

    Z twittera @TrentOster:
    "All three characters are romanceable."

    Dzięki za info, nie wpadłabym na to, bo tylko przy postaci czarodziejki było napisane, że jest opcja romansu. Poza tym romans z nim?... ;)
    image
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    teraz tak mówisz ;) a potem będzie twoim misiaczkiem ;D
  • GalaneaGalanea Member Posts: 9
    Selendis said:

    teraz tak mówisz ;) a potem będzie twoim misiaczkiem ;D

    Hehe, kobiety zawsze były pokrzywdzone w tego typu grach. Później już trochę przegięli w DA i DA2. Trzeba było uważać co się do kogo mówi, żeby nie skoczyć w związku homo.. ;)
Sign In or Register to comment.