Skip to content

BG:EE ipad - premiera a wersja językowa

GregoryMcGregoryMc Member Posts: 1
Dzisiaj nastąpiła premiera BG:EE na ipada. Zastanawiam się czy jest już wersja z polskim językiem, ewentualnie chociaż z napisami.

Dodatkowo czy ktoś już zakupił i jest w stanie podzielić się wrażeniami z rozgrywki na ipadzie?

Comments

  • WybranWybran Member Posts: 162
    @GregoryMc Dubbingu napewno nie ma, kinowa wersja pewnie jest.
    Pierwszy iPad nie ma wsparcia tak przy okazji gdyby to kogoś interesowało.
  • efg1efg1 Member Posts: 5
    edited December 2012
    Mam pytanie, czy będzie i jeśli tak to kiedy i w jakiej formie polonizacja na iPada? Kupiłem dziś grę na app storze i się trochę zawiodłem że wszystko po angielsku bez możliwości wyboru. Przy tak rozbudowanej grze, która kładzie wielki nacisk na fabułę, brak ojczystego języka to duża wada.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @efg1 – pewnie do iPada muszą mieć wszystko perfekcyjnie zrobione jeśli chodzi o lokalizację i dlatego jeszcze ich nie wrzucili – wkrótce powinno wszystko zostać ukończone.
  • efg1efg1 Member Posts: 5
    no już w innym wątku uzyskałem odpowiedź :) całe szczęście że polonizacja będzie!
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Czy to prawda, że chcąc zaktualizować grę na iPadzie (dodać pliki z tłumaczeniem, zaktualizować jakiś komponent - plik) trzeba dociągnąć całą aplikację od początku? Wiem, że w Androidzie wprowadzili jakiś czas temu zaawansowany algorytm do przesyłania jedynie różnicy, a jak jest w AppStore?
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    edited December 2012
    Tak, tak działają dodatki z AppStore. Nie ma właściwie udpate, a jest po prostu The New Version incoming :D. Licz się więc, że dociągać będziesz te 1,8Gb na nowo (pewnie z dubbingiem coś koło 2,2 o ile będzie wybór języka do ściągnięcia (nie wiem, ale mam nadzieję, że to rozwiążą, bo po co mi dubbing hiszpański, na co pójdzie kolejne 400 Mb + tyle na każdy inny). Niemniej wersję na iPada sobie chwalę i zagryzam zęby. I tak przeszedłem już ze 30%, ale zacznę od zera jak wyjdzie wersja PL. Ta obecna to bardziej taki tutorial dla mnie - przypomnienie. Z drugiej strony u mnie gra poszła chyba w 30 min. a mam 25Mb łącze (WiFi wraz z PC), więc bez szału.
Sign In or Register to comment.