Skip to content

Zestaw dźwięków dla postaci gracza (Player Character Voice Set) - czwarta pozycja w sklepie DLC

AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
Zauważyliście, że jest nowa pozycja w sklepie? 3 głosy męski + 3 głosy damskie, nie da się kliknąć "Kup" tak jak poprzednich, więc rozumiem, że już to mam. Ale nie mogę sobie przypomnieć, czy wcześniej były do wyboru tylko 3 męskie + 3 damskie, czy tak jak teraz 6+6?

Comments

  • upi00rupi00r Member Posts: 91
    W oryginale było 3+3.
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    A, to muszę jeszcze raz przesłuchać i dobrać dla mojej postaci.
    Ten dodatek dostali wszyscy? Wiadomo coś o tym "prezencie" za kupno sprzed zmiany daty premiery?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    W angielskim w moim odczuciu za dużego wyboru w głosach nie ma. Albo jakiś irlandzki akcent albo barbarzyńca językowy z nazistowską hiperpoprawnością :) Nie podobają mi sie w ogólnym rozliczeniu. czekam na nasze polskie ;)
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Ale te już raczej nie w formie DLC, a moda. :)
  • SluaghSluagh Member Posts: 22
    edited December 2012

    Ale te już raczej nie w formie DLC, a moda. :)

    http://www.sorcerers.net/Games/BG2/index_soundsets.php

    Ja zawsze uzywam tych, mozna znalesc kilka ciekawych (np z LotR).
    Lucky said:

    W angielskim w moim odczuciu za dużego wyboru w głosach nie ma. Albo jakiś irlandzki akcent albo barbarzyńca językowy z nazistowską hiperpoprawnością :)

    To jest angielski akcent tylko nie typowy RP ale bardziej codzienny, bodajze z poludnia Anglii.
    Post edited by Sluagh on
  • KasonKason Member Posts: 30
    Jak brakuje Wam dźwięków dla postaci po polsku to proponuje zimportować sobie je z Icewind Dale II, jest ich naprawdę dużo i są bardziej różnorodne.
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Ponawiam pytanie, ten zestaw głosów dostali wszyscy PCtowcy (na podobnej zasadzie co 3 pierwsze pozycje), czy ktoś ma opcję kupna?
  • SluaghSluagh Member Posts: 22
    Wszyscy ja dostali o ile wiem.
  • KirkorKirkor Member Posts: 700
    Jak na razie wszystkie DLC są wliczone w cenę EE - dostajesz je na starcie.
    Użytkownicy IPadów będą musieli je kupować oddzielnie.
Sign In or Register to comment.