Skip to content

Czy mamy wplyw na lvl NPC

lukaszxzxzlukaszxzxz Member Posts: 3
Nie wiedziałem do końca jak sformułować temat ale tutaj mam nadzieje ze wyjaśnię wszytko. Mianowicie czy jeżeli nasza postać będzie miała np 5 lvl to czy spotykani NPC będą dalej na 1 lub 2 lvl i będziemy mieli wpływ na ich rozwój, czy będą na lvl taki samym jak nasz lub wyższym i nasz wpływ przepada tak jak to miało miejsce w zwykłym bg.

Comments

  • fridekfridek Member Posts: 113
    Jeżeli dołączysz npcka będąc na 1lvl on też będzie miał 1lvl, jeśli ty będziesz miał 5 on bodajże będzie miał 3 albo 4 - nie pamiętam już dokładnie. W starym BG był mod, który powodował, że nie zależnie kiedy ich przyjmiemy zawsze będą mieć 1lvl.
  • SelvanSelvan Member Posts: 24
    DO nowego też taki jest. A ogólnie NPC maja 2 lub 3 progi doświadczenia. Gdzies mi się rzuciło w oczy podczas przekopywania plików gry. W każdym razie to nie jest super adekwatne bo np. dla gracza o poziomie 1-2 NPC Kowalski ma 2000exp, dla postaci 3-5 15000 a dla postaci 6+ 30000exp i nie ma znaczenia czy masz 11 poziom czy 6 on zostanie z 30000exp bo nie ma wyższego progu. Widac to wyraźnie we Wrotach jesli sie zorbiło wszystkie misje poboczne. Alora ma 30k expa a ja mamm około 110k. Z kolei jak przyłaczałem Kivana na początku gry to ja miałem 1 lvl ale on juz był w połowie do 3 :P
Sign In or Register to comment.