Skip to content

Podczas walki gra się sypie

LagulandLaguland Member Posts: 8
Witam, podczas walki gra wyrzuca błędy i zamyka się. Doszedłem do Kniei Otulisko i nie spotkały mnie wcześniej takie problemy. Problem jest na tyle duży, że uniemożliwia przejście gry... Jest jakiś sposób na naprawienie tego?

Comments

  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    Przeinstaluj mody jeśli masz.
  • LagulandLaguland Member Posts: 8
    Nie mam żadnych, tylko mam polonizację z dubbingiem
  • LagulandLaguland Member Posts: 8
    Proszę o pomoc już od 2 dni nie mogę grać :(
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    wysłałeś może crash dump do supportu beamdog?
  • LagulandLaguland Member Posts: 8
    co to i jak to się robi?
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    @Laguland To może wyślij swój crash dump (C:\Users\[nazwa użytkownika]\Documents\Baldur's Gate - Enhanced Edition\crash), do supportu (support@beamdog.com).

    Zanim napiszesz upewnij się, że masz uaktualnione sterowniki do grafiki i uruchamiasz baldur.exe jako administrator (w przypadku win Vista i nowszego), oraz że masz najnowsze uaktualnienie gry zainstalowane (2010 pisze w opcjach). To są standardowe rzeczy które zawsze pytam, choć mogą

    Polski dubbing nie powinien mieć wpływu na działanie gry tutaj, choć dla pewności możesz spróbować włączyć na angielskiej wersji.

    PS. Może udostępnij swój save i podaj co dokładnie robisz może to jakiś nietypowy błąd.

    PPS. Możesz spróbować tej metody naprawy instalacji:
    - przenieś override folder z dubbingiem oraz plik tlk, który wgrałeś gdzieś poza folder BG,
    - użyj lunchera i naciśnij przycisk zaznaczony na czerwono, a następnie: repair install
    image
    - po skończeniu przenieś z powrotem do folderów tam gdzie były override i tlk,
  • gilo71gilo71 Member Posts: 22
    KUP ORYGINAL :)
  • KlakierKlakier Member Posts: 39
    U mnie wszystko działało zarówno w wersji kupnej jak i po scrackowaniu, także to raczej nie tego kwestia.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Teraz to po co crackować? Wystarczy przekopiować orginalny exe, a i tak będzie działał, bo zdjęli DRM. Robota SKIDROW, chyba pójdzie na nici.
  • KlakierKlakier Member Posts: 39
    Po to, żeby sprawdzić jak to funkcjonuje i czy walka się wysypie.
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @viader Dla nich nie pójdzie na nici bo tutaj chodzi o współzawodnictwo z innymi grupami crackerskimi. Złamali zabezpieczenia jak były i zrobili to jako pierwsi (chyba, nie śledzę sceny jak nie potrzebuję).
  • AdrAdr Member Posts: 15
    Witam, mam identyczny problem. Mam wersje od SKIDROW, karte graficzna AMD wiec powinna byc kompatybilna. Nie mam instalowanych zadnych modow jedynie wklejony polski dubbing. Gra podczas walki sypie się co chwila, moze ktos juz zna sposob na ten problem? Bylbym wdzieczny.
Sign In or Register to comment.