Skip to content

iPad wersja 1.2012 dalej brak polskiego języka ...

SpoonManSpoonMan Member Posts: 8
Właśnie się pojawiła nowa wersja ale brak jest polskiej wersji ... czy ktoś się orientuje czy w ogóle będzie ... chociaż napisy ...

Comments

  • GriegGrieg Member Posts: 507
    edited January 2013
    Z tego co się orientuję, to wersje PC-iPAD powinny być ze sobą zgodne, więc język w postaci napisów powinien też być na wersji iPad skoro na wersji PC jest, nie? sprawdzałeś ostatni język na liście w opcjach w Languages? (nie zawsze widać, że tam "polski")
    Edit: co do dźwięków, to wielka niewiadoma kiedy będą
  • kaehlkaehl Member Posts: 12
    edited January 2013
    Potwierdzam, twórcy rozwiązali problem usuwając przycisk Languages w najnowszej wersji na iPada. Proponuję męczyć i dręczyć twórców w angielskiej sekcji "iPad", bo tam raz na ruski rok zaglądają. Sam wrzuciłem tam przed chwilą (w wątku nt niemieckiego tłumaczenia) pytanie o ETA tłumaczenia PL i o to, czy w ogóle można spodziewać się dubbingu. Denerwujące się robi to, że nie wiadomo nawet czy VoicePacki są choćby w planach. Jak i to, że tłumaczenia miały być "in the next update"...

    Przy okazji, jeśli ktoś tutaj korzysta z BGEE na iPadzie 1 z iOS 5.1, to prawdopodobnie może sobie wgrać tłumaczenie, tak samo jak na PC, z pomocą iFunboksa. Polecam poradniki nt wgrywania tłumaczenia na PC oraz przegrywania save'ów z PC na iPada. Sam posiadam iOS 6 który wprowadził zabezpieczenie przed modyfikacją aplikacji więc prędko nie zaznam naszego wyjątkowego BG.
  • SpoonManSpoonMan Member Posts: 8
    Grieg said:

    sprawdzałeś ostatni język na liście w opcjach w Languages? (nie zawsze widać, że tam "polski")

    Włąśnie w tym jest problem że nie ma w ogóle opcji "Languages" ... jest tylko nieaktywny przycis w tym miejscu gdzie ta opcja powinna być ...
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    To co oni tu wyprawiają to masakra. Dopiero teraz wyszedł patch w tej wersji 2012 no i jazda z obiecanymi językami. Dalej nic, a wszystko wskazuje, że proces patchowania wersji iPadowej to u nich ze dwa miesiące. Nie mówiąc już o wersji z dubbingiem. Sorry ale trzeba jechać po Beamdog w tym temacie jak po burej suce. Obiecali, po to kupiłem wersję na IPada, że miało być VERY SOON z językami i co? Prawie dwa miesiące, a tutaj podstawowy i pierwszy patch w ogóle do iPada.

    Żenła.

    Na pewno nie kupię BG2: EE na iPada jako jakiś preoreder, może jak będzie w e-sklepie Tesco na wyprzedaży 1 rok po premierze.
  • kaehlkaehl Member Posts: 12
    @YoYo
    Właśnie sobie czytałem wątki w angielskiej sekcji iPada i widziałem tam sporo Twoich wypowiedzi nt opóźnień z tłumaczeniami, ale dopiero tu zaczaiłem że jesteś z PL :) W pełni popieram - sam też co nieco napisałem w paru wątkach ale zmęczyła mnie walka ze świętym oburzeniem niejakiego użytkownika Illydth który jak sądzę jest powiązany z twórcami. Dla mnie sytuacja z iPadową wersją jest absolutnie nie do zaakceptowania. Wyszedł tzw "patch", który poza zbieraniem itemów nie poprawił żadnych problemów zw. z ekranem dotykowym, a o tłumaczeniach już nie wspominając. I oczywiście zero odzewu, poza wspomnianym Illydthem.
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    A ten to juz w ogole urwal sie ze zlamanej choinki. Chyba gra na posty, a nie w BG, bo czasem jak sie tu wchodzi, to ma w 15 tematach pod rzad ostatni post. Wszedzie musi palucha wsadzic i slad zostawic heh.
  • oskargargasoskargargas Member Posts: 14
    http://evasi0n.com, http://www.i-funbox.com i pliki od viadera z innego tematu:
    viader said:
    To wszystko w połączeniu dało mi polski język na iPadzie. ;)
  • SpoonManSpoonMan Member Posts: 8
    Ja to chyba jednak mam cały czas nadzieje ...
  • efg1efg1 Member Posts: 5
    @oskargargas: do którego folderu wrzucić te pliki?
  • kaehlkaehl Member Posts: 12
    Ehh żeby nie skutki uboczne jailbreaku to pewnie bym się skusił. Czekam na iFunboksa który pozwoli bez JB modyfikować binarkę. A póki co, może niech Overhaul po prostu oficjalnie zaleci JB, najlepiej w opisie na AppStore, tak ku radości Apple.
Sign In or Register to comment.