Skip to content

Sword Coast Stratagems po polsku

EtaminEtamin Member Posts: 830
Wyszła nowa wersja SCS działająca pod BG:EE https://dl.dropbox.com/u/8561203/readme-stratagems.html. Pośród kilku wspieranych języków jest również polski, tyle że z adnotacją "out of date". Grał ktoś z tym modem już? Jak wygląda polskie tłumaczenie?

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    Skąd można sciągnąć wersje pod BGEE? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
  • okulciookulcio Member Posts: 22
    SCS z tego co się orientuję w polskiej wersji było z numerkiem 13. Teraz mamy 22 i od tamtego czasu polskie tłumaczenie nie jest aktualizowane. Ja z tego moda pod moim BGT używam tylko komponentu - NPC w bardziej dogodnych lokacjach - które uzupełnia komponent z NPC project. Poszukaj na forum Children of Bhaal może coś znajdziesz...
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    W sumie aż tak bardzo mi na tym modzie nie zależy. Czytałem jego opis i jakoś nic specjalnego mi się w oczy nie rzuciło. Czekam głównie na UB i NPCProject,
  • maneromanero Member Posts: 392
    Ten mod czyni BG1 sensownym. Bez niego ta gra jest śmiesznie łatwa.
  • mackosmackos Member Posts: 188
    manero said:

    Ten mod czyni BG1 sensownym. Bez niego ta gra jest śmiesznie łatwa.

    zdecydowanie sie nie zgadzam. BG jest grą stosunkowo trudną, ba nawet bardzo trudną ale dla kogos kto gra pierwszy raz. Ja baldura klepie od premiery i dla mnie również jest śmiesznie łatwa nawet z SCS. Nie należy jednak siać tak nieobiektywnych informacji bo można potencjalnego świeżaka odstraszyć. Jeszcze sobie pomyśli ze trzeba myśleć i kombinować mniej niz w mass effect 3 ktory poziomem trudnosci przypomina prolog z BG.

    Zdecydowanie jednak zgadzam sie z faktem ze BG bez SCS dla kogos kto już w tą grę grał jest jakby...zabugowane. SCS rozwiązuje wiele cheaterskich strategii i choć poziomem trudności odstaje od tactics z BG2 to nadaje grze realizmu (AI) i balansuje rozgrywke. W edycji BG EE jest jednak sporo bugów nie wiem czy wpływa na to fakt ze gram w polskiej wersji jezykowej czy jeszcze nie jest w pełni przystosowana
Sign In or Register to comment.