Skip to content

Baldur's Gate czy Baldur's Gate: EE ?

tagmentagmen Member Posts: 2
Proste pytanie. Co wybrać? Oryginalną wersję czy wersję EE? Jeśli oryginalną to jakie dodatki i mody warto wgrać. Jeśli EE to coś wgrywać nowego czy wystarczy tak jak jest ?

Comments

  • mackosmackos Member Posts: 188
    Ja bym wybral EE - bo jesli zwykle BG to raczej na TuTu albo Trilogy a do tego musialbys dokupic druga czesc baldura. Zarówno do zwyklego BG jak i do EE warto dodac kilka modów choc na chwile obecna czesc z nich pod EE jest jeszcze w fazie testow.

    EE jest wyborem bardziej przyszlosciowym, kosztuje 25 zł ma "wbudowane sporo modów", daje dostep do ang wersji jezykowej co daje w dalszej perspektywie dostep do wiekszej ilosci modow no i w przyszlosci ma dostac jeszcze kilka nowych DLC. Generalnie cudów nie ma ale dla fana Baldura jest to napewno krok naprzów
  • maneromanero Member Posts: 392
    Niestety ostatnimi czasy BGEE zajebiście zwolniło i zaczyna być już irytujące. Każdy update to multum nowych bugów. Zresztą nic nowego się ostatnio nie pojawia. Zaczynam odnosić wrażenie, że nadrzędnym celem BGEE była kasa za wydanie tej gierki na kilku różnych platformach, Windows, MAC, Ishit i teraz android i cholernie mi się to nie podoba. Myślałem, że bardziej skupią się na zawartości gry, a niestety potraktowali ją bardzo po macoszemu.
Sign In or Register to comment.