Skip to content

Nowy NPC (SPOILER)

zwadekzwadek Member Posts: 156
edited January 2013 in Polski
Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to w Knieji Larsa można spotkać nowego npca - Baelotha. to drowi chaotyczny zły czarownik. jego portret i statystyki: http://img28.imageshack.us/img28/548/85329505.jpg
oczywiście można go dołączyć do drużyny. Ma też specjalny pierścień. Aby się pojawił trzeba mieć piąty poziom i być w min. (chyba ) trzecim rozdziale i nie odwiedzić tej lokacji wcześniej.
Może w końcu będę miał motywację do ukończenia Black Pits

edit.
jeżeli zaś ktoś już był w knieji larsa wcześniej to te komendy trzeba wpisać w konsolę komend:
CLUAConsole:SetGlobal("BAINVI","AR2900",1)
CLUAConsole:CreateCreature("BAINVI")

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    edited January 2013
    Jestem w 4 rozdziale, mam 5 poziom doświadczenia i nie byłem w knieji larsa. Zajrzałem i go tam nie ma. Gdzie jest w ogóle jakieś oficialne info na temat jego istnienia...?

    Skoro on ma 6 poziom doświadczenia to może nie 5 jest wymagany tylko również 6?
    Post edited by manero on
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    oficjalnego info _jeszcze_ nie ma, bo to miało być w ramach niespodzianki wraz z kolejną aktualką gry. A masz najnowszy patch? Byłeś może w tej lokacji wcześniej? który masz poziom? w którym rozdziale jesteś? próbowałeś tego kodu co podałem?
  • maneromanero Member Posts: 392
    edited January 2013
    Zrobiłem update. Zalogowałem się do gry. Stoje na starcie rozdziału 4 - Knieja Otulisko. Level 5 czarownika. Nigdy nie byłem w Knieji Larsa.
    ------------------------------------------------------

    Wyciągnąłem go konsolą...

    JEGO DIALOGI NIE ISTNIEJĄ W POLSKIEJ WERSJI!!!

    Także jeśli ktoś sobie życzy mięć Baelotha w drużynie(sprawie naprawdę świetne wrażenie) zmuszczony jest grać w wersji gry po ANG.
    Post edited by manero on
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Dialogi w wersji PL są gotowe, właśnie sprawdzam i przy najbliższej okazji @viader powinien wrzucić tlk. Przepraszamy za opóźnienie :D
  • maneromanero Member Posts: 392
    Dzięki aktualizacji z tego tematu:

    http://forum.baldursgate.com/discussion/7212/polska-wersja-gotowa-nowe-info-dubbing-kiedyś-tam/p11

    Baeloth przemawia do nas po polsku... :) Świetny NPC, naprawdę!
  • cytryncytryn Member Posts: 39
    ooo proszę proszę trzeba obadać miła niespodzianka,
    a skoro macie dostęp do nieoficjalnych informacji może wiecie kiedy będzie obiecana ułatwiona gra po sieci?

    tak poza tematem beee mam od premiery, wstyd się przyznać ale jeszcze nie skończyłem ani razu a mam z 3 save różnymi drużynami :( chyba się starzeję...
  • lubowieclubowiec Member Posts: 30
    zrobił ktoś jego questa, w ogóle ma jakiegoś? npc ciekawy, ale raczej do mojej dobrej drużyny nie pasuje. Chciałbym zrobić ewentualnego questa z nim, o ile nie jest długi.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    nie ma raczej z nim misji, wtrąca się w paru miejscach, ale żadnych dialogów z misją nie widziałem.
  • DargoradDargorad Member Posts: 64
    Przyłączyłem go tylko na chwilę, zobaczyłem jakie ma statystyki, możliwości i głos, po czym wywaliłem na rzecz Neer'y.
Sign In or Register to comment.