Skip to content

Neera/hexxat

tunechitunechi Member Posts: 4
Witam

Mam dwa pytania odnośnie BG2EE. Jak zacząć quest hexxat, po przyłączeniu jej nie mam żadnej nowej lokacji. Czy mogę wykonać quest neery bez przyłączania jej dodużyny? Lokacje wild forest mam już na mapie, ale Edwin odchodzi z drużyny gdy ją przyłączam.

pozdrawiam

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    edited January 2014
    Quest Neery zaczyna się w momencie kiedy wchodzisz do lokacji Wild Forest. Bez niej nie wejdziesz do kolejnej lokacji która jestkonieczna do wystartowania z questem właściwym - Hidden Refuge,

    Quest Hexxat

    Zaczyna się kiedy Clara umiera ;) Kolejne questy Hexxat nie przynoszą żadnych nowy lokacji na mapie świata.
    Post edited by cherrycoke2l on
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @manero: pozwoliłem sobie na edycję, by wykorzystac obecną na forum opcję spoiler

    [ spoiler ] ((tu treść)) [/ spoiler]
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    edited January 2014
    spotykasz chorą kobietę Hexxet udajesz się z nią do dzielnicy cmentarnej i wchodzisz w grobowiec z prawej strony(chyba pierwszy z brzegu) zwiedzasz go na końcu znajdujesz trumnę wampirzyca zjada kobietę i przedstawia ci się jako prawdziwa Hexxet wychodzicie z grobowca, rozmowa i masz nowego kompana. Jeśli do Hexxet przyjdzie ktoś od L i zleci ci zadanie to aby je rozpocząć idziesz do dzielnicy cmentarnej i tam Hexxet się ciebie pyta czy chcesz wyruszyć do grobowca lokacja zadania
  • tunechitunechi Member Posts: 4
    Ok dzięki a są z tych 2 questów od neery/hexxet jakieś fajne itemki?
  • maneromanero Member Posts: 392
    Ja tu się bawię w spoilery a wy jedziecie po całości : )
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jak zdjąć ze swojego ekwipunku ten hełm wampirzy po Hexxat? Mierziła mnie ta postać, pozbyłem się, ale przylgnął ten hełm i nie wiem co z nim zrobić.
  • BorgioBorgio Member Posts: 1
    Siema, Ja mam taki problem że wchodzę do grobowca i wszystko jest cacy, jednak nie mogę przejść tej bariery, jedynie Hexxat przechodzi ale z 3/4 kroki za barierą znów ją cofa... to jakiś bug czy o co kaman?
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Co mam zrobić jak mam dwie Hexxat? Tą wampirzyce i złodziejkę z karczmy? I jakoś jedna nie zjada drugiej.
Sign In or Register to comment.