Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

There's currently a forum problem with avatars not showing in reactions.
Neverwinter Nights: Enhanced Edition has been released! Visit nwn.beamdog.com to make an order. NWN:EE FAQ is available.
Soundtracks for BG:EE, SoD, BG2:EE, IWD:EE, PST:EE are now available in the Beamdog store.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

nerfy przedmiotów

XantorXantor Member Posts: 110
zostało coś jeszcze osłabione poza magicznymi strzałami? bo właśnie zauważyłem że lodówki i ogniki wala po 1k2 dodatkowych zamiast 1k6 i tak samo z kwasówkami tylko że one 1k3 zamiast 2k6

Comments

• NibllaNiblla Member Posts: 82
    Wiesz ja mam wrażenie, że wiele rzeczy zostało osłabionych ale gram na wysokim poziomie trudności i jako 15 poziomowa drużyna mam problemy z 1 poziomem twierdzy strażnika dlatego bo pułapki mojego złodzieja jakoś prawie nie czynią obrażeń.

• XantorXantor Member Posts: 110
    eh zmniejszyleś ,poziom trud ;/ nie wiem jak jest z pułapkami ob nigdy nie używałem jakośzawsze mi sie wydawało żę rzucenie 5 mld speli czy wipicie mixów trwa krócej niz naspamowanie pulapek ^^ i jakoś wole sie wpieprzyc we wroga niz mu wyznaczac trase włarzenia w pulapki ^^, w czarach jak na razie nie widze rórznicy, ale najbardiej interesuja mnie zmiany w przedmiotach ^^

Sign In or Register to comment.