Skip to content

Keldorn I Dorn

spawelsspawels Member Posts: 7
edited September 2014 in Polski
Czy jest możliwe posiadanie tych dwóch postaci w drużynie? Chodzi o to ze chce zacząć grać od nowa i nie wiem czy tworzyć barbarzyńce czy paladyna bo bardzo zależy mi na walce Kosmirem. Da radę utrzymać te dwie postacie w drużynie?

Comments

  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    https://forum.baldursgate.com/discussion/27452/keldorn-hexxat-dorn-how
    Z tego wynika że trzeba kombinować. Miałem obu w drużynie (osobno) i w ToB i tak lepiej wybrać Sarevoka (Dorn w ToB ma strasznie mało życia chyba coś koło 100).
  • spawelsspawels Member Posts: 7
    Dzięki, kurcze nie wiem kim zacząć grać. Barbarzyńca jest fajny ale w tych lekkich zbrojach wygląda jak p.... Nie ukrywam że dla mnie wygląd ma znaczenie. Jak patrze na Dorna w łusce czerwonego smoka to widać że kozak, mój champion wygląda przy nim jak łachmyta. Szkoda że barby nie noszą ciężkich ;/ Przydał by się EEKeeper ale mam wersje steam więc lipa ;/
  • KazakKazak Member Posts: 18
    Na wersji steamowej też działa, ostatnio się bawiłem w podmianę punktów broni w BG1 i było wszystko ok.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Ja biegałem przez jakiś czas jako złodziej(10lv) wojownik(cała reszta) w zbroi łuskowej z czarnego smoka żeby móc otwierać zamki bez zdejmowania zbroi więc wyobraź sobie wojownika z sejmitarem, korbaczem, hełmem baldurana (fajne rogi) i zbroi łuskowej wyglądał jak by nie zdążył się ubrać ale nawet mi to przypadło do gustu (miedzy łuskową a płytową miałem jakieś 2-3 punkty kp różnicy).
Sign In or Register to comment.