Skip to content

BG2:EE Shadown of Amn&Throne of Bhaal Szukam graczy

eru3eru3 Member Posts: 5
Witam wszystkich :)

Szukam graczy do BG2:EE - pełnego przejścia. Gramy na poziomie najtrudniejszym wraz z modami by ten poziom jeszcze bardziej podbić. Gra jest trochę zmodowana, są ściągnięte ograniczenia do zbroi, pierścienie, ras, klas i wielu klas. Jest także loot randomizer no i modyfikacja ulepszająca AI przeciwników - działa całkiem nieźle.

TS3 wchodzi w grę, ale to nie mus. Szukam do 5 graczy oprócz mnie.

Comments

  • eru3eru3 Member Posts: 5
    No nikt nie ma ochoty się zabawić w ten sposób? Nie mówcie, że będę musiał na angielskim forum szukać ;)
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Ja mam ale w piątek wyjeżdżam wracam 11 i do tego nie mam aktualnie żadnych modów zainstalowanych. Do tego czas miałbym tylko późnym jak nie bardzo późnym wieczorem. Zapewne większość też tak ma, że zajmuje ich praca, szkoła czy inne obowiązki i to nie chodzi o ochotę. :)
  • eru3eru3 Member Posts: 5
    Zawsze znajdzie się czas, tylko chcieć trzeba :) Dla mnie nie musi to być dużo, dwie godziny tygodniowo - jednorazowo po godzinę i masz bardzo przyjemne zajęcie. Z rok czasu będzie taka gra trwać ;p

    W każdym razie zapraszam każdego: jwojciechowski900@gmail.com lub proszę pisać tutaj.

    Co do modyfikacji to chyba tylko po stronie serwera muszą być zainstalowane? Nie wliczając tych pozwalających na gnoma kapłana itd.
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Nie wiem nigdy jeszcze nie grałem w EE z kimś online. Możesz mnie od razu zapisać w sumie co mi tam szkodzi jak godzinkę czy dwie tylko, bałem się, że więcej.
  • eru3eru3 Member Posts: 5
    No więc jest już nas 2 lub trzech, zależnie od tego czy kolega z Czech również będzie grał. Czekam na dalsze zgłoszenia :)
  • DervanDervan Member Posts: 14
    Ja też się piszę,wręcz nie mogę się doczekać xd
    O ile jeszcze ktoś tu zagląda ^^
Sign In or Register to comment.