Skip to content

v2.1 Update Błędy

SelendisSelendis Member Posts: 168
Działają wam save gry ?? bo u mnie po aktualizacji nagle BG:EE stał się niegrywalny, wczytać można ale zapisać stanu gry nie w żaden sposób...

Comments

  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Dziwne, nic takiego mi się nie wyświetla a zacząłem speedrun postacią na LoBe i zapis normalnie działały.
  • FicjuszFicjusz Member Posts: 20
    Ja mam problem z zapisywaniem na multiplayerze, ale jak wrzucam save'y z multi do singla, to wszystko jest OK.
  • FicjuszFicjusz Member Posts: 20
    Wystarczy zmienić na język angielski i błędy znikają. Beamdog został już poinformowany, będą pracować nad tym w kolejnym patchu.
    Selendis
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    BeamBug
    Selendis
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited April 2016
    A mi po wczytaniu gry cały czas zmienia poziom trudności na opowieść .... i nie mogę go zmienić podczas gry bo jest zablokowany, tak wiec z normalnego trybu przeskoczył mi w tryb opowieści. Od razu po zabiciu Mulaheya oraz wyjściu z tego pomieszczenia. czyli jak zrobię zadanie z kopalnia nashkel
    Post edited by Okami on
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    Bądźmy szczerzy, patch 2.0 to wciąż wersja beta. Tak naprawdę wyjdzie pewnie za jakieś dwa miesiące po 2-3 kolejnych paczkach poprawek. 2.1 miał zapewniać stabilność, a multiplayera nawet nie da się odpalić. Każdy kolejny patch likwiduje 100 błędów dodając 10 nowych. Do wyjścia EET nie ma nawet co sobie zawracać głowy graniem w baldura.
    Selendis
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    Etamin said:

    Bądźmy szczerzy, patch 2.0 to wciąż wersja beta. Tak naprawdę wyjdzie pewnie za jakieś dwa miesiące po 2-3 kolejnych paczkach poprawek. 2.1 miał zapewniać stabilność, a multiplayera nawet nie da się odpalić. Każdy kolejny patch likwiduje 100 błędów dodając 10 nowych. Do wyjścia EET nie ma nawet co sobie zawracać głowy graniem w baldura.

    Ok a kiedy to ma wyjść?
    Selendis
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    Nie wiadomo. Mod jest już ukończony i aktualnie trwa faza testów. Sądzę, że maksymalnie za dwa miesiące powinna wyjść wersja 1.0. Do tego czasu Beamdog powinien usunąć większość bugów. Tu możesz śledzić postępy:
    http://gibberlings3.net/forums/index.php?s=d50b0cf06d57f6afb1caa15f86fcde0c&showtopic=27937
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    edited April 2016
    Etamin said:

    Nie wiadomo. Mod jest już ukończony i aktualnie trwa faza testów. Sądzę, że maksymalnie za dwa miesiące powinna wyjść wersja 1.0. Do tego czasu Beamdog powinien usunąć większość bugów. Tu możesz śledzić postępy:
    http://gibberlings3.net/forums/index.php?s=d50b0cf06d57f6afb1caa15f86fcde0c&showtopic=27937

    Co to jest EET (Enhanced Edition Trilogy)?

  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    Mod łączący w całość wszystkie części Baldur's Gate.
    Selendis
Sign In or Register to comment.