Skip to content

Eksport postaci z BGEE do BG2 / BGEE2

cieniucieniucieniucieniu Member Posts: 24
Jak wyeksportować postać z BGEE do BG2?
Kiedy należy przekazać WSZYSTKIE wartościowe przedmioty głównej postaci?
itd.

Comments

  • CronoCrono Member Posts: 33
    zrób sejwa przed walka z Sarevokiem i przekaz wszystko głównej postaci po czym zapisz gre. Przy imporcie postaci gra pyta o sejw wiec po walce nie masz juz na to okazji :)
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    po walce można jeszcze zdążyć zrobić eksport postaci do pliku i w BG2 importować nie save, tylko właśnie plik wyeksportowanej postaci
  • a_new_errora_new_error Member Posts: 28
    eksportowałem postać po walce głównej BG1 do pliku, po eksporcie do BG2 szybko zatrzymałem grę na samym początku (jeszcze jest czarny ekran) przed scenką, i wyrzuciłem wszystkie przedmioty na ziemię. Po skończeniu animacji wszystko da się podnieść, i tu pojawia się mały problem np. buty szybkości (nie pamiętam nazwy) nie podwajają już szybkości ruchów itp, niektóre cechy ekwipunku wydają się być nieaktywne. Spotkał ktoś się z takim "błędem" ?

    Z ciekawostek za obrazem schowana jest druga para złotych pantalonów, więc jestem w posiadaniu dwóch par - na zmianę :)
  • milczarpmilczarp Member Posts: 13

    Z ciekawostek za obrazem schowana jest druga para złotych pantalonów, więc jestem w posiadaniu dwóch par - na zmianę :)

    pantalony za obrazem pojawiaja sie tylko wtedy gdy importowana postac miala je w ekwipunku

  • cayenne27cayenne27 Member Posts: 2
    czy jeżeli gram w BGI:EE na tablecie to czy mogę eksportować postać do BGII:EE na komuter ??
  • KrwawyJoeKrwawyJoe Member Posts: 16
    Użyj Dropboxa i prześlij sobie pliki save'ów lub postaci na PC wrzuć do docelowych folderów i sprawdź czy będzie działać :)

    Pozdrawiam,
    Krwawy Joe
    https://www.youtube.com/channel/UCfjgduCq5DaNEr1WheqOgyg
Sign In or Register to comment.