Skip to content

[Poszukuję] Moda dodającego do BGEE nowego NPC złodzieja o charakterze złym

SamarSamar Member Posts: 58
Jak w temacie. Wiem, że jest Montaron, ale szukam kogoś innego. Ma ktoś jakieś propozycje?

Comments

  • SikorskySikorsky Member Posts: 402
    Moda nie znam ale Shar-Teel może być świetnym złodziejem. Jest szybko dostępna i po dualu szybko odzyskuje zdolności drugiej klasy bo złodzieje szybko awansują.
  • ArtonaArtona Member Posts: 1,077
    Nie znam takowego. Możesz zrobić jak poleca przedmówca, ew. stworzyć własnego przy pomocy opcji "stwórz drużynę". W ostateczności zostaje Safana.
  • SamarSamar Member Posts: 58
    @Sikorsky Shar-Teel faktycznie jest dobrym pomysłem.
    @Artona Safana odeszła jak uzyskałem reputację 1 :D
  • SikorskySikorsky Member Posts: 402
    Możesz ją dwuklasować na szóstym lub siódmym. Na siódmym masz dodatkowe 1/2 ataku ale możesz osiągnąć ósmy poziom złodziejem, na szóstym punkt umiejętności i dziewiąty poziom złodziejem(mnożnik x4). Myślę, że lepsza opcja z poziomem szóstym, przy mnożniku x4 myślę, że w grze nie ma lepszego NPC od ciosu w plecy.
  • ArtonaArtona Member Posts: 1,077
    Aj, to zmienia postać rzeczy, @Samar. :P
    Tak sobie myślę, że jest jeszcze Tiax, który ma fajne połączenie złodziej/kapłan, ale o ile nie masz moda który przenosi NPCów w bardziej wygodne miejsca, to szalony gnom chyba nie wchodzi w grę.
  • memorymemory Member Posts: 83
    Hmm, z modem Tajemnice Wybrzeża Mieczy (do pobrania stąd: http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=6879 ) będziesz miał do dyspozycji neutralnego złodzieja/maga, oraz przy odrobinie szczęścia ( ;) ) złego wojownika/złodzieja/maga. Obaj autorstwa Lavy del'Vortel, więc trzymają poziom. Przy okazji dostaniesz chyba najlepszy mod do BG1 w ogóle.
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited May 2017
    memory said:

    Hmm, z modem Tajemnice Wybrzeża Mieczy (do pobrania stąd: http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=6879 ) będziesz miał do dyspozycji neutralnego złodzieja/maga, oraz przy odrobinie szczęścia ( ;) ) złego wojownika/złodzieja/maga. Obaj autorstwa Lavy del'Vortel, więc trzymają poziom. Przy okazji dostaniesz chyba najlepszy mod do BG1 w ogóle.

    Poczytałem o modzie i wygląda przyzwoicie, fajnie by było jak by i beamdog popracował nad podobnymi poprawkami.


    Co do drużyny tu masz złe i neutralne. Złodziei nie ma dużo bo tylko 2 czystych i jeden dwu klasowy(Montarona nie licze). Bo i tak takiego moda spolszczonego ciężko znaleźć a nóż, widelec może którejś postaci nie miałeś.



    reszta ma charaktery przechylające się na dobry.
    Post edited by Okami on
Sign In or Register to comment.