Skip to content

BG EE 1 i 2 Opcje.

OkamiOkami Member Posts: 316
Witam nie mogę znaleźć pewnej opcji a mianowicie chodzi mi o włączenie audio Eng oraz napisów
PL, była w tych wersjach taka opcja?

Comments

  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Okami – jak zainstalowałeś już spolszczenie z naszej paczki, to musisz usunąć foldery movies, override, sounds z lang\pl_PL. Jak masz gołego baldura, to najprościej by było podmienić pliki dialog.tlk i dialogF.tlk z wersji np. angielskiej, a potem do override'a w głównym folderze gry (czyli inny niż wcześniej wspomniany override) wrzucić L_pl_PL.LUA i zmienić jego nazwę na l_en_EN. Potem wybirasz język gry na angielski i gotowe :D
  • OkamiOkami Member Posts: 316

    @Okami – jak zainstalowałeś już spolszczenie z naszej paczki, to musisz usunąć foldery movies, override, sounds z lang\pl_PL. Jak masz gołego baldura, to najprościej by było podmienić pliki dialog.tlk i dialogF.tlk z wersji np. angielskiej, a potem do override'a w głównym folderze gry (czyli inny niż wcześniej wspomniany override) wrzucić L_pl_PL.LUA i zmienić jego nazwę na l_en_EN. Potem wybirasz język gry na angielski i gotowe :D

    Uhm, kombinować można na wiele sposobów ale nie w tym rzecz, czyli normalnie nie da się tego ustawić :P ?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Okami – tak przez opcje to nie, będzie może alternatywna paczka dla wersji kinowej.
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited May 2017

    @Okami – tak przez opcje to nie, będzie może alternatywna paczka dla wersji kinowej.

    @cherrycoke2l Powiem że mimo wszystko taka opcja też fajna by była.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Okami - o takie rzeczy już trzeba prosić Beamdoga.
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited May 2017

    @Okami - o takie rzeczy już trzeba prosić Beamdoga.

    Warto spróbować, napisałem już do supportu i zobaczę co mi odpowiedzą. ;)
    Post edited by Okami on
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    Dostałem coś takiego ale chyba źle coś zadałem pytanie.


  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    edited May 2017
    @Okami – gostek może wiedzieć tylko tyle, że nie ma go do treści z :EE. Albo, co gorsza, nie planują dodać dubbingu z podstawki do swojej edycji – strasznie się z tym ociągali przy jedynce.

    Wytłumacz, że chodzi Ci o audio z podstawki, bo takie jest w BG:EE i IWD:EE.
  • OkamiOkami Member Posts: 316

Sign In or Register to comment.