Skip to content

Jak najlepiej dwuklasować postać złodziej;wojownik

blazej08blazej08 Member Posts: 45
Cześć

Chciał bym się dowiedzieć jak najlepiej dwuklasować postać żeby była wystarczająca na całą grę złodziejem i dobrym właściwie jak najlepszym wojownikiem z dwoma broniami. Chodzi mi o to żeby była wszechstrona w biegłościach, chciałem dać 3 pk w walkę dwoma broniami i po 2 pk w 5(lub 4) innych broni np: dł. miecze, sejmitary, wekier, młoty, cepy.

Wiem że złodziej do tego ma fajną zdolność heroiczną że może używać każdej broni (tu mam jeszcze pytanie czy to działa bez względu na dodatkowe wymagania np. Krasosmir), no ale znów nie wiem czy jak wezmę tą heroiczną zdolność i dodam drugą klasę wojownika to czy ona zostanie wróci do mnie po wyrównaniu poziomów ?

Rozważałem na początek albo złodzieja: zawadiakę dwuklasowanego na wojownika lub wojownika: kenseia dwuklasowanego na złodzieja tylko w obu przypadkach nie wiem jak to rozwiązać poziomowo ??

Czy mógł by mi ktoś napisać jak i od którego poziomu najlepiej awansować postać żeby miała najlepsze cechy z obu klas, jeżeli było by to możliwe to z jakimś uzasadnieniem ? Może ktoś już kiedyś sam kogoś takiego stworzył ?

Comments

  • XantorXantor Member Posts: 110
    dwuklasuj jeśli zaczynasz złodziejem tak by mieć max ciosu plecy czyli w zwykłym złodzieju 13 lvl.

    Ta zdolność pozwala ci dosłownie korzystać ze wszystkiego w tym z karsomira.
  • ShikaoShikao Member Posts: 376
    Witaj,

    Zawiadakę polecałbym dwuklasować na wielokrotności 5 ze względu na jego bonusy. Poziom 10 to dobre miejsca zmianę klasy. Będziesz miał dość punktów by wymaksować najważniejsze zdolności złodziejskie, a dodatkowo -3 Klasy Pancerza oraz +2 do trafień i obrażeń.

    Popularne poziomy dla Kensaia to 9 i 13 by go dwuklasować.

    Co do zdolności heroicznych, pamiętaj że będziesz mógł tylko wybierać z puli drugiej klasy. No chyba że pociągniesz złodzieja do poziomu 24... tylko wtedy może nie starczyć Ci gry by wbić poziom 25 w drugiej klasie =P

    A rozważałeś opcję wieloklasowości?
    Głównym minusem będzie możliwość dania tylko 2 gwiazdek w specjalizacje broniami (ale wciąż 3 w styl walki dwoma). Choć z drugiej strony zmusi Cię to rozdania punktów na więcej typów broni, dzięki czemu Twoja postać będzie bardziej wszechstronna. Zaletami tej opcji jest to, że ciągle będziesz rozwijał umiejętności złodziejskie, a także więcej zdolności heroicznych oraz możliwość wyboru ich z puli obu klas.
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Cios w plecy odpada nigdy nie lubiałem tej zdolności i raczej chce żeby to był drugi wojownik.

    Mam już postać właśnie dwuklasowana z zawadiaki na 10 i potem woj 36 (koniec TOB) całkiem fajna ale o ile dobrze pamiętam skopałem tam troche te biegłości bo dałem wielkie mistrzostwo w dwie bronie zamiast rozdawać po 2pk w różne.

    Wieloklasowość ma jeszcze tą wadę że nie mam w żadnej klasie specjalizacji i premi jakie za tym idą(np. kensei czy zawadiaka), nie używam modów.

    Myślę nad Kenseiem do 21 (on ma premie do obrażeń i trafienia co 3 lvl) dwuklasowanym na złodzieja max lvl 33 chyba, wiem że dość późno go wbije ale może bym spróbował ten trik z dwuklasowaniem w piekle :). Tylko że taki rozwój postaci daje mi chyba tylko 12 zdolności heroicznych/wsykopoziomowych (dwie z wojownika i 10 od złodzieja) a i mam bardzo dużo punktów w um. złodzieja choć dopiero od TOB (najprawdopodobniej).
Sign In or Register to comment.