Skip to content

Problem z romansem Viconi.

KaanKaan Member Posts: 3
Dzień dobry,
mam problem z romancem Viconi gdyz gram pol-elfem(Moze romansowac z Viconia bo sprawdzalem na necie), w druzynie mam tez Edwina i gdy Viconia zagadala do mnie na angielskiej wersji klikalem te dialogi ktore uznawalem za poprawne (tak aby dalej sie toczyl romans) minelo juz bardzo duzo czasu i nie zagadala po raz drugi. Zainstalowalem spolszczenie jakos wczoraj i teraz chce zresetowac romans z Viconia. Zna ktos jakas metode lub odpowiednie kody?

Dzięki wielkie za pomoc.

Comments

  • memorymemory Member Posts: 83
    edited December 2017
    Spróbuj w EEKeeperze ustawić w zakładce Global Variables zmienne VICONIAROMANCE i VICONIAROMANCEACTIVE na 1.
    Może da radę zrobić to także za pomocą konsoli C:SetGlobal("ViconiaaRomanceActive","GLOBAL",1).
    Wypróbuj też Active na 0, a ten drugi na 1.
  • KaanKaan Member Posts: 3
    W EE Keeperze sprawdzam i nawet takiego czegos nie mam. Mam jedynie "VICONIAJOINEDPARTY" i "VICONIAMOVE". Moge dopisac czy cos uszkodze?
  • memorymemory Member Posts: 83
    Hmm, jeszcze przed spotkaniem z Viconią powinna Ci się pojawić taka zmienna VICONIAMATCH 1 (zresztą podobna dla pozostałych romansowych NPCek, o ile spełniasz warunki), oraz CHECKVICONIAMATCH 1. A natychmiast po jej uwolnieniu z rąk fanatyków i przyłączeniu do drużyny: VICONIAJOINEDPARTY 1, VICONIAROMANCEACTIVE 1 i VICONIAROMANCE 117317 (przynajmniej u mnie pojawiła się taka akurat liczba). Za to w ogóle nie mam VICONIAMOVE.
    Zaryzykuj usunięcie tego "move" i dopisanie pozostałych zmiennych na zapasowym sejwie. Może nie spowoduje to żadnych nieodwracalnych błędów w grze.
  • KaanKaan Member Posts: 3
    Dopisalem i wlasnie testuje na tych samych wartosciach co podales. Jeszcze przypomina mi sie tez ze gdy uratowalem Viconie to albo dolaczylem Ja do druzyny i od razu odlaczylem (chcialem kilka zadan wykonac solo) albo odmowilem jej przylaczenia i dopiero na cmentarzu dolaczylem. Cos mi swita ze na jakiejs stronce pisali ze moze przez to byc problem z romansem.
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited July 2023
    Witam, mam pytanie. Skończyłem romans Viconią w akcie 2 już (tak był już dialog że chce odejść), czy przez to jej dialogi zazdrosci sie nie odpalą w podmroku?
Sign In or Register to comment.