Skip to content

Recenzja wersji na iPada

AppleCenterPLAppleCenterPL Member Posts: 2
Serdecznie zapraszam do recenzji wersji na iPada (iOS): http://www.applecenter.pl/2012/12/10/baldurs-gate-enhanced-edition-na-ipada/

Comments

  • YoYoYoYo Member Posts: 71

    Serdecznie zapraszam do recenzji wersji na iPada (iOS): http://www.applecenter.pl/2012/12/10/baldurs-gate-enhanced-edition-na-ipada/

    O co chodzi z tym komentarzem pod recenzja? Czy naprawde Apple w PL musi sie zaslaniac tak tanim chwytem marketingowym. Brakuje jeszcze slowa kultowy i byloby 100 % kiczu, a pisze o tym bo ten komentarz jest pod kazdym art. na tej stronie jak zauwazylem.

    Co do samej recenzji, krociotka ale ok, mogles tu wiecej napisac jednak o sterowaniu i bugach, ktorych troche jest, ale to juz wina tworcow nowej edycji BG, niz samego uzadzenia serii Aj oraz problemem z tym ze uaktualnienia nie beda wychodzily tak czesto jak na PC oraz ze za kazdym razem trzeba bedzie sciagnac cala nowa wersje - 1,8gb. Oby tylko savow nie zjadalo.
  • AppleCenterPLAppleCenterPL Member Posts: 2
    Nie rozumiem o jakim komentarzu pod każdym artykułem mówisz i co rozumiesz przez to, że Apple w PL zasłania się tanim chwytem marketingowym. Przede wszystkim z Apple jako firmą wiąże nas tyle, że piszemy czasem informacje o ich sprzęcie i opisujemy aplikacje wydane na ich systemy.
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    edited December 2012
    A ok, sorrki, mój błąd, na stronie masz Komentarz, a potem... jest opis autora, a nie komentarz. W pierwszej chwili to odebrałem jako właśnie wpis, więc gitara barda dalej gra ; > .

    Warto też napisać jak się dzieli strzały oraz eliksiry na iPadzie bo to niezły "zgryzol". Ogólnie sprawdza się tu BG ale jeszcze jest nieco do naprawy. Najgorsze, że trzeba czekać i czekać na te łaty...
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    Dzięki, też przeczytam.
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    Recka faktycznie ok, ja bym jeszcze wiecej dodal o bugach na iPada ale i tak nieco nakresla pewne problemny. Niemniej ja jestem zadowolony z wyboru tej platfomy dla BG:EE.
Sign In or Register to comment.