Skip to content

Błędy po Update 6...

LabosssLabosss Member Posts: 1
Witam. Zasadniczo odpaliłem ponownie grę i wyskoczył mi Update 6 do pobrania. Szczęśliwy uruchomiłem go...i zjechał mi wszystko. Nie można włączyć polskich napisów (ba przełączyć na jakikolwiek inny język niźli angielski ) a i save wyparowały...Ma ktoś podobnie czy to tylko mój pech...? Kij z językiem, ale save...cóż ich żal.

Comments

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Save'y poszły do lasu? Uuuuu niedobrze. Jak od momentu kiedy łatnałem sobie chałupniczy polski dubbing nie instaluję w ogóle uaktualnień bo nie chce mi się zwyczajnie jeszcze raz kopiować folderów do wersji polskiej ;)
  • gilo71gilo71 Member Posts: 22
    Zawsze trza robic backupy save'ow !!!!
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    Witam updateowałem grę niedawno, nie odpalałem jej praktycznie od wydania nie miałem czasu pograć ale wszystko jako tako chodziło a teraz .... jakieś rady?????????
    bg.png 385.3K
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    @sensejhama

    odkryłeś pewnie bonusowy obszar tak jak z krowami tylko ze tu są białe misie podczas zamieci;p albo podkradłeś najnowszego toolseta jeszcze nieopublikowanego do BGEE ;D
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    @sensejhama
    na jednym moim kompie z intelową grafiką też tak mam. z tą różnicą, że najpierw gra nie chodziła w ogóle, a teraz tak. jak u Ciebie. może chodzi o jakieś uśrednienie poziomu wrażeń wszystkich graczy ;)

  • KirkorKirkor Member Posts: 700
    Working as intended

    Bo wy nie wiecie na czym polega prawdziwe RPG. Prawdziwe RPG polega na wyobraźni, a wy chcecie mieć podane na tacy. Musisz sobie wyobrazić przeciwników oraz krajobraz. Ewentualnie możesz delikatnie ołówkiem narysować sobie na ekranie.


    A tak poważnie, pewnie niekompatybilność z kartą graficzną.
    Jaką masz?
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    Intel® Integrated Graphics Media Accelerator 4500MHD - u mnie
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    Kirkor said:

    Working as intended

    Bo wy nie wiecie na czym polega prawdziwe RPG. Prawdziwe RPG polega na wyobraźni, a wy chcecie mieć podane na tacy. Musisz sobie wyobrazić przeciwników oraz krajobraz. Ewentualnie możesz delikatnie ołówkiem narysować sobie na ekranie.


    A tak poważnie, pewnie niekompatybilność z kartą graficzną.
    Jaką masz?

    NVIDIA GEFORCE 9800GT
  • KirkorKirkor Member Posts: 700
    edited February 2013
    Może spróbuj po prostu zainstalować grę jeszcze raz.
    Jak nie pomoże, to spróbuj pogrzebać w opcjach swojej karty graficznej. Ustawiasz ją tak, by włączając BG:EE wszystkie opcje były na "pod kontrolą aplikacji" lub wyłączone.

    Tutaj masz temat, jak to zrobić:
    http://forum.baldursgate.com/discussion/8268/solution-flashing-screen-glitch-and-other-graphic-issues-lags-freezes-blur#latest

    Napisz czy pomogło.
  • KirkorKirkor Member Posts: 700
    edited February 2013

    Intel® Integrated Graphics Media Accelerator 4500MHD - u mnie

    Intele niestety mają spore problemy z BG:EE.
    Nie wiem jak to rozwiązać. Pewnie trzeba czekać na kolejny patch. Możesz też spróbować pokombinować z ustawieniami karty graficznej, ale wątpię by to pomogło...
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    dzięki!!!

    BOO jest ci wdzięczny za to że może skopa tyłki w dobrej rozdzielczości
    Kirkor said:

    Może spróbuj po prostu zainstalować grę jeszcze raz.
    Jak nie pomoże, to spróbuj pogrzebać w opcjach swojej karty graficznej. Ustawiasz ją tak, by włączając BG:EE wszystkie opcje były na "pod kontrolą aplikacji" lub wyłączone.

    Tutaj masz temat, jak to zrobić:
    http://forum.baldursgate.com/discussion/8268/solution-flashing-screen-glitch-and-other-graphic-issues-lags-freezes-blur#latest

    Napisz czy pomogło.

  • KirkorKirkor Member Posts: 700
    Zakładam, że pomogło ^^
  • gilo71gilo71 Member Posts: 22
    A u mnie wszystko śmiga jak talala.....
Sign In or Register to comment.