Skip to content

Nowy Torment

viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875

Comments

  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Będzie trzeba dorzucić cegiełkę. W kolejce czekają już Project Eternity i Wasteland 2, będzie się działo:)
    Żadnej innej gry nie przeszedłem tyle razy co PST:) I za każdym razem bawiłem się tak samo przednio.

    Oh man....rozmarzyłem się.
  • nmenme Member Posts: 24
    I Shadowrun Returns. Właśnie myślę o zarejstrowaniu się na kickstarterze specjalnie dla tej gry <3
  • nmenme Member Posts: 24
    No i zrobione, 20$ poszło.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Ja się wstrzymam, z doświadzczenia z PE wiem, że mogą jeszcze mieszać z rewardami, więc pewnie wyślę pod koniec Kickstartera. Ale nieźle dają, zaraz sfinansują:)
  • MurkMurk Member Posts: 57
    http://planescape.phx.pl/

    Tutaj dużo piszą o Numenerze.
    Gdzieś już tego linka wrzucałem, ale skoro jest temat to zrobię to jeszcze raz.
  • maneromanero Member Posts: 392
    Sam już nie wiem... Najpierw Wasteland później Eternity, a teraz to... zakręciło mi się w głowie.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Zaczynam się czuć jak w szalonych latach 90-tych - BG1, Fallout, PST. These were really good times:)
  • nmenme Member Posts: 24
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    nieźle się rzucili, bańka w ciągu jednego dnia:]
  • nmenme Member Posts: 24
    Ja się zastanawiam co będzie z biednymi ludźmi którzy będą mieć te wszystkie gry od razu w dniu premiery, tyle zajebistości w jednym momencie, można się jakiejś nerwicy nabawić :D
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    A w ogóle to zrobili mnie w jajo. Zamowiłem Project Eternity, bo mi się sprzykrzyło za grą pokroju PST, a tu z nowym Tormentem wyjeżdżają:) Żona mnie zabije...
  • theoricustheoricus Member Posts: 115
    edited March 2013
    Szkoda, że to nie będzie Planescape, nawet bardzo. Niemniej jednocześnie bardzo dobrze, że to nie sequel tormenta ;)
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Tempo zbiórki mają rzeczywiście niesamowite i zapewne bez większego problemu przebiją się przez cele dodatkowe.

    Osobiście mam jednak pewne obawy co do nowego Tormenta. Nie jestem przekonany, że Numenera jako świat będzie równie pociągająca jak dedekowy Planescape. Sam wstępny opis też jakoś nie wywołał podobnego efektu jak choćby Project Eternity Obsidianu.
Sign In or Register to comment.