Skip to content

powergaming party (BG2 TOB,NPC and multiplayer)

zur312zur312 Member Posts: 1,366
Jaka jest najsilniejsza możliwa drużyna do stworzenia? Można wymieniać dwa typy drużyn npc i nie npc.


1) multiplayer wszystkie postacie gracza
2) drużyna z 1 postacią gracza i 5 npc
-bg2 tob exp limit
-bez modów




moje drużyny
F/M/T half-elf - jak kensai/mag ale +100dmg z backstabu
Kensai13/Mag - nie trzeba tlumaczyc dlaczego kensai/mag
cleric/specjalist mage - kaplan + prawie niesmiertelnosc z czarów maga
mage slayer13/mage - anty-mag
edwin - najwięcej czarów

npc's
F/M/T op op
sarevok dualed to mage op
edwin - op op op
aerie - op multi
keldorn - op dispell
Cernd - SS f yeah


Jaka jest twoja drużyna?

Comments

  • mackosmackos Member Posts: 188
    hmm moje ulubione zestawienie to:

    Ja - paladyn
    Jaheira
    Viconia
    Edwin
    Imoen
    Minsc i Boo i Lilarcor

    Imoen w sumie jest słaba, zdaza sie ze przerabiam ja na czystego zlodzieja albo dodaje xp na wyrównanie bo ja zwyczajnie lubie i nie chce zeby odstawala...

    Minsca biore bo to zawsze 3 dodatkowe postacie w druzynie, to jest dopiero OP

    Viconia i Edwin hmm no cóż :-) w ToB Viconia staje sie niezniczalna - ludzka skora cep na resisty zbroja wiary x 3 i hola wedrowcze. Edwin poza dodatkowymi zakleciami ma tez moj ulubiony tekst "Edwin to, Edwin tamto, niech ktoś da tej małpie banana!" :D po prostu go lubie

    Jaheira - hmm druid jest przydatny na wielu etapach gry minusem jest ta ogromna przerwa pomiedzy 14 a bodajze 15 levelem, w dodatku Jaheira z odpowiednim ekwipunkiem niezle walczy przez cala dwojke (sejmitar z dodatkowym atakiem + kamienna skóra i niewielkim kosztem mamy niezly suport)

    Jakby miało byc OP to za minsca korgan z crom feyerem i mazzy z krotkim łukiem gesena za imoen potem wymieniona na sarevoka. Trzeba dodac ze rozmowy korgana i mazzy hmmm ekstramalnie ciekawe :D
Sign In or Register to comment.