Skip to content

iPad wersja PL

migalmigal Member Posts: 14
Czy wiadomo coś o wersji polskiej na iPada ?

Comments

  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    edited June 2013
    Nie mam iPada, więc nie wiem, jak to tam wygląda. Na forum był gdzieś link do tego artykułu: http://www.applecenter.pl/2013/02/28/baldurs-gate-enhanced-edition-na-mac-os-x-z-polskim-dubbingiem/
    Post edited by cherrycoke2l on
  • migalmigal Member Posts: 14
    Dzięki wielkie ! Dzięki Twojemu postowi wrzuciłem sobie plik na iPada i mam polskie napisy :)
  • SpoonManSpoonMan Member Posts: 8
    A ja się jednak zapytam kiedy będą przynajmniej polskie napisy na iPada ... nie wszyscy mają tablety zjailbrejkowane ...
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited June 2013
    @SpoonMan To oczywiste, wtedy kiedy poprawią czcionki i polska wersja będzie oficjalna. A to jak szybko wesprą polską wersję językową (czyli poprawią tego jednego buga) możesz zapytać tutaj http://forum.baldursgate.com/discussion/19222/ask-us-anything-volume-2#latest Chociaż, chyba, to pytanie nie należy do tych na które on odpowiada.
  • mackosmackos Member Posts: 188
    viader said:

    @SpoonMan To oczywiste, wtedy kiedy poprawią czcionki i polska wersja będzie oficjalna. A to jak szybko wesprą polską wersję językową (czyli poprawią tego jednego buga) możesz zapytać tutaj http://forum.baldursgate.com/discussion/19222/ask-us-anything-volume-2#latest Chociaż, chyba, to pytanie nie należy do tych na które on odpowiada.

    nie jestem pewien czy to sie tyczy tego o czym mowa ale w fuck 2 bylo to:

    Will my dream of playing a Polish translation ever come true?
    The short answer is yes. As noted in my answer regarding the translation teams, it depends on how quickly our translators work--and we try to let them take breaks every once in a while, or the monkey starts to stare at us funny...
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited June 2013
    @mackos naliczyłem, że pytanie w sprawie polskiej wersji padło 5 razy, a tam koleś dalej ogólnie odpowiadał, wiecie musicie poczekać, aż wolontariusze to przetłumaczą... A przecież to my na nich czekamy 8 miesięcy, mi, już szkoda o tym mówić...
  • mackosmackos Member Posts: 188
    to fakt w sumie każdy za gre zapłacił obiecanek było sporo ale wiele rzeczy pozostaje "soon". szkoda ze nie ma takiej opcji płatności :-) No ale przynajmniej mamy 2 aktywnych modderów ^^
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    2 ale za to ambitnych :P - niedługo powinniśmy coś ukazać światu...
  • migalmigal Member Posts: 14
    edited July 2013
    Teraz to sprawa pozamiatana, skoro mają problemy i usunęli grę z AppStore itd. raczej się nie doczekamy spolszczenia ... :P
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Czuje spisek: może specjalnie wycofali ze sprzedaży EE, żeby nie musieli nad nim pracować :P A tak serio to mam nadzieję że w końcu coś się ruszy.
  • teh_ppteh_pp Member Posts: 1
    edited December 2013
    Bump. Czy wiadomo coś więcej o Polskiej wersji na iPada? Gra jest bardzo dobrze zrobiona, tylko tego Polskiego z Kownacką i Fronczewskim brakuje...

    Edit: info od Beamdog'a "Our next patch for the iPad will include a Polish text translation; there is no voice-support for Polish at this time."
    Post edited by teh_pp on
Sign In or Register to comment.