Skip to content

Baldurs Gate Enchanted Steam -75%

zax454zax454 Member Posts: 1
Witam jest teraz na platformie Steam Baldurs Gate EE za 3,5 euro, zastanawiam się nad zakupem czytałem na zagranicznych forach, że gra posiada sporo bugów. Sam jestem fanem Baldurs Gate, miałem nawet kiedyś pierwsze wydanie jedynki na 6 cd. Stąd moje pytanie, czy warto kupić tą edycję, czy może dołożyć i zakupić np. Legendy RPG?

Comments

  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited July 2013
    Moim zdaniem wato. Za około 15 zł dostaniesz odświeżoną edycje, która teraz wcale nie ma tyle błędów, jest ich znikoma ilość. A liczba poprawek i udoskonaleń według mnie to rekompensuje z nawiązką :) Ja kupiłem za 65 zł i też nie żałuję pomimo tego, że wydań Baldur'sa miałem w całym życiu chyba z 5 :P A co do Legendary Edition to chodzi Ci o tą edycje co zawiera IWD 1i2, Tormenta i BG 1i2 a dodatkowo Lionheart? Zależy czy już którąś z tych gier masz. jeśli tak to nie warto.
  • soratiosoratio Member Posts: 12
    edited July 2013
    Ja właśnie przed chwilką zakupiłem ze Steam'a BG:EE i na tą chwilę nie widzę żadnych problemów, które nie zostały już wcześniej wymienione (np. czcionka wersji PL). Bardziej zaciekawił mnie fakt wersji mojego Baldura... otóż moja wersja to: v1.0.2014. Czy tak właśnie ma być? I czy jeśli wkleję sobie nieoficjalny dubbing PL to istnieje możliwość jakiś problemów ze strony Steam?
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited July 2013
    Jeżeli się nie mylę, to wersja się zgadza z tą, którą pobiera się ze strony BeamDog. I myślę, ze możesz spokojnie wstawić dubbing, jedynie po kolejnej aktualizacji (jeśli będzie, bo na razie nie wiadomo) będziesz musiał wrzucić ją jeszcze raz. Wiele razy polonizowałem gry ze Steama i nie było problemów.
  • soratiosoratio Member Posts: 12
    Dziękuję za odpowiedź! Wszystko działa jak należy, już mogę cieszyć się polskim dubbingiem. Bardzo polecam i pośpieszam, ponieważ zostały ok. 29h promocji!
    gumisiwo
  • DudzioDudzio Member Posts: 81
    Dzięki tej promocji i ja zaopatrzyłem się w Baldura :) To moje już trzecie wydanie (pierwsze, premierowe z allegro, drugie z Kolekcji eXtra Klasyki z OzWM).
  • theoricustheoricus Member Posts: 115
    "Enhanced", nie "enchanted", dżizas.
Sign In or Register to comment.