Skip to content

Czar chroniący przed unieruchomieniem

migus11migus11 Member Posts: 5
Jak w temacie, jest coś takiego w tej grze? Bo cały czas mnie demon w brodzie zabija. :(

Comments

  • mackosmackos Member Posts: 188
    edited October 2013
    swoboda ruchów czar kapłański i chyba druidzki, nie jestem pewien czy zadziala na specjalna zdolnosc demona jak nie to sprobuj zwoj ochrony przed magia

    Jesli na to sa rzuty obronne i rzadko ci sie udaja to jest tez taka mikstura ktora sprawia ze wszystkie rzuty obronne koncza sie powodzeniem
  • migus11migus11 Member Posts: 5
    edited October 2013
    Swoboda działania niestety tylko kapłański i muszę iść do Jarmarku po Branwen. Muszę jej podnieść lvl bo ma czary 1-3 lv. a swoboda jest z 4.
  • mackosmackos Member Posts: 188
    Mikstura magicznej zasłony w czarodziejskich rozmaitosciach sprawia ze wszystkie rzuty obronne koncza sie powodzeniem to tez powinno pomóc. Są tez dwa piercienie swobody działania - Dushai w brodzie, trzeba go ukrasc i chyba panowie z siedziby zelaznego tronu maja drugi. Plus miecz zguba pajaka z kniei otulisko
  • mackosmackos Member Posts: 188
    edited October 2013
    aaa jest jeszcze mikstura wolnosci zapomnialem o niej!! daje swobode działania i chyba mozna ja kupic nawet u thalantyra
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    jeszcze jedna niziołek-kobieta przy wejściu do Brody ma pierścień swobody ruchów - można jej ten pierścień ukraść ;]
Sign In or Register to comment.