Skip to content

D&D Kuralları Hakkında...

ersindmrersindmr Member Posts: 7
edited August 2012 in Türkçe
Herkese merhaba,

Dayanamadım ve oyunu dün satın aldım. :) Gerçi beklemeninde bir alemi yok diye düşünüyorum. Sonuçta bu iş için uğraşan insanlar var ve muhakkak ki paraya ihtiyaçları vardır güzel bir iş çıkarmak için. Merak ettiğim iki konu var ve hem iş yerinde hemde taşındığım için iş dışındaki vakitlerde çok yoğun olduğumdan sağlıklı olarak araştıramıyorum bu konuları. Tabi forumlara bakmaktan kendim lamıyorum o ayrı :) Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 - BGEE hangi kurallarla oynanacak?
2 - BU kuralları ayrıntılı bir şekilde öğreneceğim kaynaklar var mı internette ve bu kaynakları nerede bulabilirim?

Comments

• kkramonekkramone Member Posts: 54
    edited August 2012
    - ad&d 2. edition kurallarına göre..
    - google'da aratırsan gereğinden fazla kaynak bulabilirsin.. basılı kitap almak istersen ebay'da bulabilirsin.. örneğin "player's handbook".. ben gittigidiyor'da bulmuştum şansıma..
    Kyon
  • KyonKyon Member Posts: 128
    İnternette pdf şeklinde de pek çok kaynak mevcut .
  • ersindmrersindmr Member Posts: 7
    Bende baya kaynak buldum, okuyorum ama hep 3,5 veya 4 kuralları. ad&d 2 kuralları ile arasındaki fark ne bilmiyorum. O yüzden önce 3,5 okuyop sonra aradaki farkları göseren kaynaklar bulmaya çalıaşcağım artık. Varsa elinde kaynak olan paylaşırsa çok sevinirim.
    Birinin buraya küçük yazılar dışında kaynak koyması doğru olmaz . Bu tarz şeylerin paylaşımı yasal değil çünkü .
    Kyon said:

Birinin buraya küçük yazılar dışında kaynak koyması doğru olmaz . Bu tarz şeylerin paylaşımı yasal değil çünkü .

Merhabalar,
    Bende zaten illegal bir link/kaynak sormadım. Legal yollardan mümkünse hardcopy alabileceğim kaynaklar var mıdır şeklinde sormuştum. Fakat ihtiyacım olan kaynakları buldum teşekkürler...

Sevindim :) Türkiye'den mi buldun ? eBay'den buldun sanırım .
    Sağolsun bir arkadaşın bir kaç yadigar kitabı vardı onları ödünç verdi. Şimdi kurcalıyoruz işte boş zamanlarımızda. Player's Handbook ve Monster Manuel. Fakat eğer satmak isteyen olursa düşünebilirim almayı :)
Sign In or Register to comment.