Skip to content

jak dostat svůj portrét do hry

faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
zdravím chtěl by sem se zeptat jak dostat svůj vlastní portrét do hry, pokoušel sem se ho tam dát stejně jak se to dělalo u původní hry ale nic se neděje?

Comments

  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    faellvrin said:

    zdravím chtěl by sem se zeptat jak dostat svůj vlastní portrét do hry, pokoušel sem se ho tam dát stejně jak se to dělalo u původní hry ale nic se neděje?

  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    jo dík ale asi sem se zapomněl zmínit že sem mluvil o jedničce
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    faellvrin said:

    jo dík ale asi sem se zapomněl zmínit že sem mluvil o jedničce

    Je to jedno, BG je upravené, co se týče změny portrétů, na obě hry stejně.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    edited March 2014
    Zkusíme malý test, jo? Zkus si dát tento portrét do té složky portraits na C, a uvidíš, jestli to klapne. :-) Tento portét ve hře aktuálně používám, takže vím, že to funguje.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    image
    dada.bmp 102.9K
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    jo tak tohle funguje , to mě teda zajímá co dělám blbě
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    já používám tento a nefunguje :D
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    a tento
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    faellvrin said:

    a tento

    Bo ho máš ve formě .jpg Obrázek si musíš přeformátovat do jiné podoby. Já to dělám takto: pravý tlačítko na obrázek/Upravit, hodí mě automaticky do Malování. Tam vyberu Uložiz jako/formát .bmp Teď jsem si ten Tvůj obrázek upravila a funguje. Přikládám Ti ho, ať si ho můžeš zkusit.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    faellvrin said:

    já používám tento a nefunguje :D

    Tak tento mi nefungoval ani po úpravě...
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Effiny said:

    faellvrin said:

    já používám tento a nefunguje :D

    Tak tento mi nefungoval ani po úpravě...
    Heuréka! Tak ono se tomu nelíbí, jak ho máš pojmenovaný. :-D Ten problémový obrázek jsem uložila jako testii a už se mi nabídnul v meníčku úpravy portérů. Pro jistotu opět přikládám. :-)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Raději do žádného názvu obrázku nedávej Velká Písmena. Pak to asi něco rozhodí...Dřív bylo potřeba psát za obrázek L, M a S, ale to se v patchích v EE změnilo. Název zadávej do 8 znaků a žádné složitosti.
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    tak já už nevím upravil sem ty co mam a dal sem tam i ty od tebe, v nabídce se ukazuje ale obrázek už není vidět. hold si asi vyberu jinéj...
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    edited March 2014
    obrazek musi mit format bmp a nesmi mit prilis dlouhy nazev (pro jistotu bych se vyhnul i diakritice), na velikosti pismen nezalezi, stejne tak je jedno jak veliky je ten obrazek, hra si ho upravi vetsinou sama
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    díky za pomoc už to mam vyřešené
    Effiny
  • VulpesiusVulpesius Member Posts: 33
    Dělal jsem to před lety, tak už si moc nepamatuju, kde přesně mám složku portraits vytvořit...
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Vulpesius‌
    V dokumentech máš složku Baldurs Gate - Enhanced Edition, tak portraits vytvoř tam. Stačí tam nahrát portrét velikosti L (prostě ten největší), hra si to zvládne sama přechroustat i na menší...
  • KachKach Member Posts: 1
    Ahoj, zacal jsem hrat tuto fenomenalni hru po letech na iPadu, tam ale asi portret vymenit nejde, co? V nastaveni postavy mi to nabizi jen ty preddefinovane...

  • KučoKučo Member Posts: 1
    edited May 2021
    Pre tých čo si chcú upraviť portrét podľa seba na rôzne verzie hry .
    odkaz: http://www.notra.fr/
    Xavik
Sign In or Register to comment.