Skip to content

Spolszczenia Baldur's Gate EE na chomikuj.pl

gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
Witam. Wyszedłem z inicjatywą stworzenia profilu na chomikuj dla naszego forum, gdzie będziemy trzymać wszystkie pliki ze spolszczenia. Hasło i login będzie dostępne tutaj.
A więc -
login: pan.morderstw
Hasło: baldur'sgate
Sam nie posiadam wszystkiego, w nocy postaram się wrzucić polskie głosy, ale nie wiem czy się wyrobię. Jeśli nie, to myślę, ze do poniedziałku będzie na 90%, gdyż w sobotę wyjeżdżam i wracam nie wiadomo o której. A mgoę działać tylko w nocy, z uwagi na darmowy transfer 1:00-8:00 (chwała Play'owi :P )
Foldery tam już są porobione, nic tylko dodawać. Jeżeli ktoś mógłby dodać ostatni dialog.tlk, bo ktoś potrzebował, to cała społeczność będzie wdzięczna i na pewno góra złota w nagrodę jest wasza :D

Comments

  • Rustine_Rustine_ Member Posts: 3
    Dodałem dialog.tlk z 29.06.
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Świetnie :) Ja dzisiaj w nocy zabiorę się za to Override, zęby nigdzie w sieci nie zaginęło :D
  • ShampanShampan Member Posts: 2
    gumisiwo - kiedy planujesz zakończenie wrzucania dźwięków na chomikuj ?
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited August 2014
    Dzisiaj postaram się wrzucić do dwójki. Miałem to zrobić parę dni temu, niestety Play odwalał straszna kichę... :)
    Edit: niestety nie udało się, nie wiadomo czemu na chomikuj pliki wysyła mi z prędkością 30kb/s co jest dziwne, gdy pobiera się już po 900kb/s... bardzo przepraszam tych co czekali, ale nie dam rady. Mogę jeszcze dzisiaj w nocy spróbować, ale wątpię, zęby było lepiej....
    Post edited by gumisiwo on
  • a_new_errora_new_error Member Posts: 28
    @gumisiwo - napisz mi czego tam brakuje, bo do końca nie ogarniam, wypałem na chwilę ze społeczności BG.
    Mam dobre łącze nie będzie problemu
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    @a_new_error Przepraszam, że dopiero teraz ale net... Nawet nie będę kończył. W każdym razie jakbyś mógł to wrzuć dubbing do BG1, bo do dwójki widzę, że ktoś już wrzucił. Dzięki :)
  • SamarSamar Member Posts: 58
    Dodałem spolszczenie filmów w BG2EE oraz pliki sounds z BG1 i 2 w jednym pakiecie możliwe do używania razem w jednej grze.
    macu67
  • beny84beny84 Member Posts: 2
    Witam, czy istnieją polskie filmiki do BG:EE (I część Baldura)? Chciałbym podmienić angielskie na polskie...
  • vigovilingarvigovilingar Member Posts: 64
    edited January 2015
    @gumisiwo czy usuwałeś może pliki z chomika? Bo zalogowałem się na podane dane i niestety wszystkie foldery są puste :/ Mógłby ktoś może wrzucić paczki jeszcze raz?

    Edit: właśnie dodaję parę plików do spolszczenia dwójki, ale nie mam wszystkich niestety.
Sign In or Register to comment.