Skip to content

[BG2:EE]Problem ze wskrzeszaniem oraz Wzgórza Wichrowych Włóczni

skwaroszskwarosz Member Posts: 8
edited October 2014 in Polski
Witam wszystkich mam jak do tej pory dwa problemy w grze.
Pierwszy to w ogóle nie działa wskrzeszenie na stare postacie z BG2. Na Neere oraz Hexxat działa bez problemowo ale jak zginie mi Minsc i rzuce wskrzeszenie to zaklęcie całe się wykonuje Jaheria traci 5 hp ale postać nie jest wskrzeszona. Nic nie daje zapisywanie, wczytywanie czy wyłączanie gry.
Drugi problem występuje podczas misji na Wzgórzach Wichrowych Włóczni. Udało mi się dotrzeć do Ilthy, zagadałem do niej powiedziała mi, że muszę dostać klucz. Tak też zrobiłem, zszedłem poziom niżej i zabiłem maga, który miał klucz następnie odebrałem go otworzyłem drzwi, a ona ciągle ma tekst, że potrzebuje klucza .... Nic z tym nie mogę zrobić.
Jakieś pomysły na te błędy?

Comments

  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Proponuję zgłosić te błędy tutaj: http://forum.baldursgate.com/categories/bgiiee-bugs

    Nie mam za bardzo pomysłu jak naprawić te bugi, bo nie znam się na silniku infinity. Ale popytaj na forum ogólnym, więcej informacji zwrotnej tam dostaniesz.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    To bug czy trzeba zrobić coŚ innego ? a mianowicie po zabiciu Hexxat, gdy próbuję ją wskrzesić w wiątyni pojawia się i umiera na nowo ? jak ją wyratować?
    pozatym po walce z szlamami w kanale cała stała się zielona i to nie znika bug?
Sign In or Register to comment.