Skip to content

brak polskiego tłumaczenia dla TotL?

EvendurPrawdziwyEvendurPrawdziwy Member Posts: 5
edited November 2014 in Polski
Skończyłem pomyślnie podstawową kampanię IWD, zacząłem też Serce Zimy bez żadnych komplikacji. Natomiast gdy wchodzę do karczmy w Samotnej Kniei i próbuję rozmawiać z niziołkiem aktywującym quest TotL, nie pokazują się opcje dialogowe, tak jakby tlk było puste w stosownych kluczach. Dzieje się tak przy kontyunacji gry głównej kampanii jak i przy rozpoczęciu nowej gry SZ. Dodam, że nie ma znaczenia czy instalowałem mody czy nie. Dodatkowo, problem nie jest ograniczony do tej pojedynczej konwersacji, bo nawet jeśli po omacku przeprowadzę rozmowę w taki sposób że zostaję przeniesiony do Twierdzy, to np. atakujące harpie nie mają swojej nazwy. Jakieś pomysły?

Tak to wygląda w karczmie:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/6819923/Icewn000.jpg

edyta:
wersja angielska działa bez zarzutu, więc nei ejst to jakiś błąd globalny.

Comments

  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Potwierdzam u mnie to samo.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    edited November 2014
    @EvendurPrawdziwy‌ @Selendis Jest to przyczyna, dla której wstrzymaliśmy się z wydaniem polskiej wersji wraz z premierą. Nie wiem czemu wrzucili nasz tlk do wersji na steama (znali problem), no ale stało się. Dialogi są uzupełnione w narzędziu, więc z następnym patchem powinniście dostać wszystko.

    Jak komuś zależy to testowo mogę udostępnić na boku pełny plik :)
    Oxva
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Fani w tym i ja poczekają ;)
  • iMarcosiMarcos Member Posts: 2
    Yo,

    Zrobiłem sobie konto by zadać pytanie. Wiadomo coś o patchu dodającym te brakujące dialogi ? Aktualnie gram HoW i chciałbym przejść te dodatkowe zadanie ale ciężko bez dialogów.
  • maneromanero Member Posts: 392
    edited November 2014
    Poruszyliśmy już ten temat w głównym wątku IWDEE, ale developerzy mają nasze posty w dupie i od ponad tygodnia nie raczyli zwrócić na nie uwagi..
  • iMarcosiMarcos Member Posts: 2
    Dzięki za odpowiedź.

    Czy jest cokolwiek co mógłbym zrobić (oprócz czekania na patcha) ? Bez dialogów zadanie jest raczej niegrywalne.
  • maneromanero Member Posts: 392
  • OxvaOxva Member, Translator (NDA) Posts: 80
    Ja tylko pragnę Was poinformować, że twórcy pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Prosimy o odrobinę cierpliwości :)
  • OxvaOxva Member, Translator (NDA) Posts: 80
    Hotfix dodający brakujące treści jest dostępny tutaj: http://forum.baldursgate.com/discussion/37557/polish-trials-of-the-luremaster-hotfix
  • MurkMurk Member Posts: 57
    Ten hotfix dodaje także poprawione opisy czarów czy trzeba czekać na oficjalny patch ?
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Niestety hotfix dodaje tylko linie z Trials of the Luremaster. Jeśli chodzi o pozostałe poprawki to wyjdą dkpiero w kolejnym patchu.
Sign In or Register to comment.