Skip to content

cherrycoke2l kończy z tłumaczeniem Baldura

cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
edited February 2015 in Polski
Update: teraz rządzi tu @viader :)


Cześć wszystkim,

jak być może ktoś zauważył, nie jestem już częstym gościem na tym forum. Wynika ze zmian w moim życiu, jakie zaszły w przeciągu ostatniego roku. Skończyłem studia, znalazłem pracę, ale niestety zgubił się czas dla Baldura. Często wyjeżdżam i rzadko jestem w domu, a czas ten wolę jednak spędzić inaczej. Mam bardzo duże zaległości, których nie zdołam nadrobić w sensownym czasie (ogromne ilości przetłumaczonego tekstu do BG2:EE zbierające się gdzieś od lipca). Uznałem, że chyba lepiej będzie, jak ktoś inny zajmie moje miejsce. Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie naszego tłumaczenia BG1:EE i cierpliwość w oczekiwaniu na następcę.

Chciałem dodać, że moja przygoda z całym tym projektem miała trwać krótko i widziałem siebie jako zwykłego korektora, potrzebowałem po prostu jakiegoś ciekawszego zajęcia na wakacje niż ciągłe nołlajfienie, a Baldura, jak każdy tutaj, uwielbiam. Przerosło to wszystko moje najśmielsze oczekiwania, jednak wraz z całym zespołem podjęliśmy wyzwanie i mam nadzieję, że nam się udało.

Niestety przez moje zaniedbanie projekt nieco podupadł, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą, myślę, że będzie mile widziany w zespole. Mam nadzieję, że wkrótce odnajdzie na moim miejscu osoba o umiejętnościach pozwalających na kontynuację projektu :)

No i oby udało mi się w końcu przejść którąś z wersji :EE. Jak do tej pory, bez skutku :/
Post edited by cherrycoke2l on

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    edited February 2015
    Mi i tak już zawsze polska wersja sagi Baldurs Gate w wersji EE będzie się kojarzyła z nickiem cherrycoke2l ;d Oby następca poprowadził projekt chociaż w połowie równie ochoczo. Pozdrawiam!!!!
  • rosomakoborsukrosomakoborsuk Member Posts: 6
    No to możemy zapomnieć o BG 2 EE w pl w tym roku :P

    A na serio to dziękuje za świetną robotę i życzę powodzenia w dalszych przedsięwzięciach :)
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Dzięki za ciężką pracę.
  • vigovilingarvigovilingar Member Posts: 64
    Powodzenia, tak jak powyżej. Zrobiłeś świetną robotę. Szkoda, że odchodzisz. Mam jednak nadzieję, że Twoje odejście nie znaczy odejścia całego zespołu. No i pytanie, czy przed definitywnym pożegnaniem wrzucisz do nowego pliku te ogromne ilości przetłumaczonego tekstu? Czy wszystko w czambuł?
  • maneromanero Member Posts: 392
    Brak odpowiedzi wskazuje, że należy spodziewać się najgorszego... :(
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Powodzenia i dziękuję w imieniu polskich fanów Baldura.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @vigovilingar – mam nadzieję, że zostaną przez kogoś zredagowane. W każdym razie, prace idą dalej, ale widzę, choć wygląda na to, że jest nas w zespole za mało.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Jeszcze oficjalnie ogłoszę, że teraz szefowanie polskiego zespołu BG:EE/IWD:EE przejął @viader :)
  • maneromanero Member Posts: 392
    Przydałoby się żeby nowy lider zaczął od jakiegoś tłustego updejtu...
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @manero spokojnie będzie update
  • ALIENALIEN Member Posts: 1,271
    @viader Czy masz możliwość edycji/podpinania tematów na tym subforum?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited March 2015
    Edit: Tak jestem moderatorem już.
    Post edited by viader on
  • keirankeiran Member Posts: 32
    cherrycoke2l - Dzięki za kawał dobrej roboty jaką wykonywałeś
Sign In or Register to comment.