Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Aktualizacje Steam i GOG

OkamiOkami Member Posts: 309
edited April 2016 in Polski
Witam gdzie najlepiej kopić BG: EE tak żeby zawsze było na bieżąco, aktualizowane spolszczenie oraz możliwość gry bez podłączania do internetu po zainstalowaniu gry. Która z tych platform jest najlepszym wyborem? (Najbardziej zależy mi na aktualizacjach)
Dziękuję za odpowiedzi i komentarze.

Post edited by Okami on

Comments

 • Xar105Xar105 Member Posts: 101
  edited April 2016
  wyborów masz 3, od samego producenta, GoG umożliwia granie w gry bez aplikacji, wystarczy je pobrać na komputer i instalujesz jak normalna grę i grasz nawet jak nie masz neta. Z aktualizacjami u GoG-a nie jest zile może nie są pierwszego dnia ale po dwóch trzech dnia są już dostępne. Steam chyba uniemożliwia grania w grę bez internetu ale aktualizacje są tego samego dnia co u producenta. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :smiley:

 • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
  edited April 2016
  Jeżeli chodzi o aktualizacje to powiedziałbym, że Steam jest pod tym względem chyba najwygodniejszy - wszystko jest na bieżąco, instaluje się automatycznie i zasadniczo bez większych problemów. Beamdogowe też są całkiem niezłe jeżeli chodzi o szybkość aktualizacji, no i mają mniej pokręconą strukturę plików, więc na przykład trochę łatwiej dodawać do nich mody. GOG to natomiast najlepszy wybór jeśli zależy nam na grze offline - tutaj po prostu instalujesz grę i masz spokój, choć patche faktycznie zaliczają zwykle pewne drobne opóźnienie.

  Post edited by Radnon on
 • OkamiOkami Member Posts: 309
  edited April 2016
  Uhm, z tego co sprawdziłem w steamie jest opcja uruchom offline, ale teraz kwestia pieniężna, w gogu chyba najtaniej jest. Więc jestem trochę zakłopotany :neutral: i nie mam pewności co wybrać żeby nie żałować i później samemu szukać i instalować spolszczeń itp.
  PS. takie zapewnienia i informacje mogą przydać się innym którzy czekają na finalne wersje i tłumaczenia. ;)

  [email protected] A jeszcze jedno pytanie spolszczenie "polska wersja" da się uruchomić i działa dobrze na obu platformach czy są jakieś problemy?

  Post edited by Okami on
 • darivszdarivsz Member Posts: 10
  podepnę się do tematu z pewnym pytaniem, żeby nie tworzyć nowego. Apropo aktualizacji - dzisiaj pojawiła mi się aktualizacja BG2EE, którą zaakceptowałem. Od razu można zauważyć, że zmieniona została animacja na początku przed załadowaniem gry. Niestety nie działają mi teraz polskie napisy :neutral: patch spolszczający informuje, że prawidłowo zainstalował polskie napisy, ale w opcji gry mam wybór tylko ang, niem i hiszp. Ma ktoś podobnie?

Sign In or Register to comment.