Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Planescape: Torment: Enhanced Edition has been released! Visit www.planescape.com to purchase and check for details.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

BG SoD - předměty NPC

KilinqueKilinque Member Posts: 5
Zdravím,

jen se zeptám, také se Vám stalo, že při setkání s NPC (kterou jste měli v družině na začátku SoD) z ní spadly všechny předměty, které měla "na sobě" a byly nahrazeny jinými? Je to bug či to tak má být, případně lze to nějak spravit? Příklad: na Minscovi jsem měl Balduranovu helmu a byla nahrazena jinou + byl o pár levelů níže než když jsem ho opouštěl. Přijde mi to hodně zvláštní vzhledem k tomu, že věci z inventáře se objeví v truhle v paláci, ale věci, co měli postavy na sobě by měly zmizet (a logicky, tam jsem měl předměty lepší).

Comments

• MirakMirak Member Posts: 611
    Bylo to dojebaný, ale už si to moc nepamatuju. Myslím, že pokud jsou všechny předměty, které měli tvoji společníci na začátku SoD na sobě později v truhle, tak je to v pořádku.

Ano, Minsc se zcela bláhově vzdal své top výstroje a dal ti ji do truhly :)
  • KilinqueKilinque Member Posts: 5
    No, právě, že předměty co měl na sobě, tak nejsou ani v truhle, ani na něm :smiley: V truhle se objevily jen ty, které nebyly nasazené, ale byly volně v inventáři. A při setkání si evidentně vyměnil svoji top výstroj (jak říkáš) za slabší. Asi ji také prosázel :smile: Nicméně, pokud je to kvůli balancu SoD, tak to pochopím. Pakliže je to bug, asi si holt zahraji úvodní sekvenci znovu a před rozhovorem s Imoen holt přendám výbavu do inventáře...
  • MirakMirak Member Posts: 611
    Jo, tak to je bug a musel jsem kvůli tomu tehdy začít hrát odznova, protože se mi to stalo taky. Měl jsem ale za to, že už to opravili.
Sign In or Register to comment.