Skip to content

[Prośby, Poszukiwania] Mody NPC oraz inne.

OkamiOkami Member Posts: 316
edited May 2017 in Polski
Witam, mam taką sprawę chodzi raczej o BG2EE i mam konkretne rzeczy na myśli bo nie chce za bardzo tez ingerować w grę, poszukuje moda który pozwala posiadać wiele twierdz, usunie limit poziomowy oraz moc zaklęć (czy jakoś tak kiedyś tam było przy okazji z tym unblock lvl) o ile w edycji EE takowy jest to chyba nawet tyle z tych ogólnych, a teraz trochę trudniejsze bo nie mogę zaleźć konkretnych informacji a więc, szukam moda który dodał by NPC kobietę z utrzymanym klimatem oraz dobrym romansem typu jak z Viconia, Aerie czy Jaheira oraz specyficzna budowa mam tu akurat na myśli coś stylu wilkołaka czy nieumarłej lub jakaś inna słodko mroczna rasa. Ogólnie takowe poszukiwanie są przez samą Viconie która posiada to coś co mnie przyciągnęło oraz chęć posiadania więcej mocy :D .

Tak wiec poszukuje kilku modów, które udostępniają wszystkie twierdze odblokowują poziom postaci na wyższy oraz egzotyczną towarzyszkę z romansem która utrzyma klimat gry. A i przede wszystkim po polsku.

Przeglądałem forum ale z NPC ciężko coś znaleźć i nie ma info czy posiada teksty pl a w przypadku tych limitów expa itp. powtarzają się lub jest parę takowych modów i nie wiem który działać będzie w wersji ee pl. A czasu na zabawy żeby sprawdzać po kolei niestety nie mam, dla tego pisze z prośba do was.

@Edit A jeżeli takowych modów npc nie ma to prosił bym o jakieś sugestie może, lub rozszerzenia pozwalające na romans z już istniejącymi npc np. Imoen ? Ale wszystko oczywiście w języku pl.

PS.(Wiem że wiele twierdz itp. były i działy na starym balduranie ale bardzo dawno temu się bawiłem tym i teraz to już raczej nie pamiętam jak się to nazywało i czy będzie działało, szczególnie że wiele razy przeinstalowywałem mody bo coś zawsze nie działało.)
Post edited by Okami on
Sign In or Register to comment.