Skip to content

Keldorn i zadanie z kultem niewidzącego oka

chobOschobOs Member Posts: 9
Witam, mam pytanie czy mogę przyłączyć zaraz na początku gry Keldorna, a zadanie z kultem zrobić dopiero po jakimś czasie? Znaczy już tak zrobiłem tylko tylko teraz się zastanawiam czy nie odejdzie jak zamiast zadania z kultem porobie sobię najpierw inne zadania, czyli to z kultem by zrobił gdzieś pewnie za 2tyg. Z tego co kojarze to zadanie z kultem zaraz na początku gry robić może być ciężko bo te obserwatory dość mocno biją.

Comments

  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited October 2017
    To zrobiłeś, czy nie zrobiłeś? Czytałeś co pisałeś? Bo niezrozumiale piszesz. A odpowiadając, chyba na twoje pytanie, Keldorn cie ostrzeże, a ty będziesz wybierał czy idziesz robić zadanie czy nie, jeśli nie to on odejdzie.
    PS. Wszystkie postacie tak robią.
    Post edited by Okami on
  • chobOschobOs Member Posts: 9
    Okami - przyłączyłem Keldorna, bo chciałem go mieć już od początku gry, ale zadania z kultem oka nie zrobiłem.

    Po jakim czasie dostane ostrzeżenie od niego wiesz może? Bo tak jak pisałem w pierwszym poście zadanie z okiem zrobiłbym za około 2tyg od przyłączenia go. Odejdzie za ten czas?
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited October 2017
    chobOs said:

    Okami - przyłączyłem Keldorna, bo chciałem go mieć już od początku gry, ale zadania z kultem oka nie zrobiłem.

    Po jakim czasie dostane ostrzeżenie od niego wiesz może? Bo tak jak pisałem w pierwszym poście zadanie z okiem zrobiłbym za około 2tyg od przyłączenia go. Odejdzie za ten czas?

    Jak pisałem wyżej, przed odejściem jakiegokolwiek towarzysza, zacznie się rozmowa przypominającą ci, że ma coś do załatwienia i albo idziesz z nim albo on idzie sam. A ile czasu to zajmie nim zaczną się upominać? Tego nie wiem, rożnie bywa.
  • memorymemory Member Posts: 83
    Całkiem możliwe, że Keldorn w ogóle nie będzie Cię napastował o zadanie z Kultem Niewidzącego Oka. Musisz jednak uważać wchodząc z nim do Dzielnicy rządowej. Keldorn będzie wtedy chciał się spotkać z rodziną, a to zadanie ma już na pewno jakiś limit czasu na wykonanie. No i ostatecznie będziesz musiał prawie wymóc na nim pozostanie w drużynie. Szczegóły.
  • SilvarenSilvaren Member Posts: 178
    Z tego co pamiętam, to Keldorn nie odejdzie z drużyny w przypadku zadania z Niewidzącym Okiem. Rozbicie kultu może być z kolei banalnie proste, jeśli zaopatrzysz się w tarczę Baldurana i w walce z obserwatorami wyślesz przodem postać uzbrojoną w tę tarczę. Sporo opcjonalnych walk w BG II jest skalowanych do poziomu bohatera i w trakcie wykonywania tego zadania można spotkać lisza, ale na niższym poziomie doświadczenia będą zamiast niego starożytne mumie. Nic z czym początkująca drużyna poszukiwaczy przygód nie byłaby w stanie sobie poradzić.
Sign In or Register to comment.