Skip to content

Społeczność po premierze

LuckyLucky Member Posts: 645
edited December 2012 in Polski
Kochani, jako że niedługo pewnie będziemy już tu zaglądać rzadziej - ze zrozumiałych powodów :) - proponuję, żebyśmy się chwalili czy to postaciami (screeny statystyk, wyglądu etc.) czy osiągnięciami z gry (ataki albo po prostu ładne krajobrazy, ciekawe dialogi etc.) wrzucając odpowiednie obrazki do tego tematu. Może przy okazji otworzy się jakaś ciekawa dyskusja. Bo jak każdy rzuci się w zew przygód to forum nam podupadnie ;) Jak tylko się to szaleństwo zacznie, może ktoś rozpocznie wrzucając profil swojego nowego herosa!
/jeśli pomysł nie przypadnie do gustu, proszę o usunięcie tematu/
Post edited by Lucky on

Comments

  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Ej, ja chcę żebyście jeszcze błędy w tekstach gry zgłaszali :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    No problemo. W trakcie giercowania pewnie sporo rzeczy jeszcze natknie się na naszą uwagę, tymi pozytywnymi jak i błędami mam nadzieję dalej się będziemy dzielić.
  • WybranWybran Member Posts: 162
    Od kiedy to każdy po tylu latach pamięta grę na pamięć i o nic się na forum nie będzie pytał?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Nie twierdzę, że nie będzie, ale - jak napisałem - "pewnie będziemy już tu zaglądać rzadziej". Zauważ, że jest to tryb przypuszczający i zakładam, że jak każdy rzuci się w wir grania to częstotliwość nieco zmaleje, tylko tyle ;)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Nie pamiętam, czy gdzieś to było wspominane, ale na wszelki wypadek powtórzę - mamy możliwość modyfikowania tekstów w grze po premierze i będą dostępne w aktualizacjach. Ja na pewno (a może więcej osób zespołu) będę wprowadzał jeszcze jakieś poprawki po premierze.

    Niestety patrząc na termin i ile nam jeszcze zostało, to na pewno nie uda nam się przejść gry w całości po polsku, a wolimy raczej wypuścić polską wersję wcześniej, tzn zgodnie z premierą światową albo jak najbliżej. Stąd mówię już teraz o ewentualnym polowaniu na drobne błędy. Chociaż ponieważ Black Pits jest łatwo dostępne, to na pewno przejdziemy i sprawdzimy w praniu :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No właśnie miałem o to dopytać @cherrycoke2l jak to będzie z polską wersją, czy będzie dostępna od razu - oryginalny, stary dubbing chyba tak? - (zostało półtora tygodnia), ale z tego co pamiętam to wspominałeś, że aktualizacje na bieżąco będą dodawane łatkami. Więc spoko, i tak zamierzam najpierw przetestować angielską wersję. A na marginesie - ile Wam zostało tego tłumaczenia?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Lucky - Rasaad i połowa Black Pits. Nie wiem, ie tłumacze mają już u siebie offline. W ostatecznym arkuszu 67,52% stringów jest przetłumaczonych.

    Dubbing ma być oryginalny stary, a jak to będzie wyglądało z nowymi treściami - ponoć ma być cisza, chociaż można by pohaxxować trochę i zrobić tam dubbing angielski. Nie wiem jednak dokładnie, w becie nie dali jeszcze dźwięków nieangielskich.

    Wydaje mi się, że powinniśmy się wyrobić. Chociaż jak już będzie tłumaczenie, to sprawdzanie go w przeciągu kilku dni to będzie piekło o_O Dlatego rezerwuję sobie możliwość opóźnienia polskiego tłumaczenia o kilka dni.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Przed samą premierą aktywność na forum zdecydowanie do góry :) Sporo nowych użytkowników i tematów. Ciekawe jak będzie po; tłumaczenie przecież gotowe, ale chyba nie rozrzedzi nam to obecności :)
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Oto wojownik ktorym ostatnio przechodzilem NTotSC.

    Photobucket

    Photobucket
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Piękny. Jak osiągnąłeś takie statystyki? Grimuarów jest mniej ;)
  • AdrianusAdrianus Member Posts: 45
    Można zawsze przejść grę kilka razy tą samą postacią postacią :D
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    @Lucky
    Czesc to dzieki grimuarom a czesc dzieki nowym rzecza z NTotSC. Niektore sa naprawde wypasione :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No tak :)
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Wiecej screenow zeby podgrzac atmosfere przed premiera :)

    Photobucket

    Photobucket

    Photobucket

    Photobucket

    Photobucket
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    No z takimi przedmiotami to jak "łubudnie" to włosy na powiekach sie jeżą ;()
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Te wszystkie przedmioty z Opowieści Wybrzeża Mieczy?
    W sumie to przechodzenie wielokrotnie gry tą samą postacią ma sens? Przechodzi się chyba jak przez masło, co?
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Mowa jest o NTotSC, czyli North Tales of the Sword Coast (na polski to będzie Opowieści z Północy Wybrzeża Mieczy - OzPWM), to coś innego niż Tales of the Sword Coast - TotSC (Opowieści z Wybrzeża Mieczy - OzWM).
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Tym wojownikiem przeszedlem gre dwa razy. Drugi rzeczywiscie to juz bulka z maslem, ale pierwszy to juz nie. NTotSC zwieksza trudnosc gry i na nizszych levelach jeden wilk moze zasiac niezle spustoszenie w druzynie.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A w BGEE który dodatek jest zaimplementowany?
  • haRaczhaRacz Member Posts: 4
    @Lucky Oficjalny na 100% czyli TotSC (Opowieści z Wybrzeża Mieczy - OzWM)
  • fridekfridek Member Posts: 113
    NTotSC jest modem fanowskim, takim większym dodającym nowe lokacje/przedmioty itp, coś jak Drizzt Saga i Grey Clan Trilogy
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    Bardzo was przepraszam za zakłócanie oczekiwań na gre, ale ponieważ ciągle nie mogę jej uruchomić [likiem który wydaje mi się, że powinien uruchamiać to już sama nie wiem czy to dlatego, że jeszcze nie ma czy może ja po prostu mam zaćmienie i chce złym plikiem uruchomić. Możecie mi proszę podpowiedzieć którym się uruchamia? czy ja dobrze myślę?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Tak w ogóle widzieliście ile wczoraj było użytkowników na forum wieczorem? Nie wiem jaki jest rekord, ale w jednym momencie widziałem liczbę 39 :D
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @Lucky Tak właśnie się staram cały spam przeczytać eh...
Sign In or Register to comment.