Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Jak, gdzie, z kim i za ile - czyli uniżona prośba o pomoc z modami

MzpMzp Member Posts: 1
Dzień doberek, po latach postanowiłem wrócić do drugiego baldura i pomyślałem, że może fajnie by było zainteresować się sceną modów, ale uderzyła mnie ilość dostępnych modyfikacji i trochę się gubię. Najbardziej interesują mnie jakieś fabularne dodatki, (chociaż mojej drużynie przydałby się jakiś łucznik z ciekawą historią). Jest szansa, że jakaś dobra dusza pomoże mi wyłowić z tego oceanu jakieś perełki? Najlepiej po polsku, ale od biedy angielskie też mogą być.

ps
może od tego powinienem zacząć, ale mam sagę baldurs gate z serii extra klasyki, dam radę na tej wersji odpalić jakieś modyfikacje?

Comments

  • memorymemory Member Posts: 42
    Jeśli na Sagę z Extra Klasyki to może po prostu World of Baldur's Gate. Co prawda wymaga też instalacji Icewind Dale i Icewind Dale 2, ale od niedawna jest już w całości po polsku. Gdyby jednak rozmiar tej modyfikacji Cię przerażał to tutaj znajdziesz listę Kliwera, która zawiera tylko najbardziej dopasowane do klimatu oryginalnej gry mody.
    Nie znam za dobrze modów dodających NPCów, ale dobrymi łucznikami są obecni w grze Coran i Kivan, a obu rozbudowuje polecany na każdym forum BG1NPC Project (obecny i WoBG i na liście/w paczce Kliwera).

Sign In or Register to comment.