Skip to content

Mody do BG EE i BG EE 2 - Błędy

Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
WARNING: internal label [16] not found in processed DLG [JAHEIJ]
ERROR: COPY_TRANS JAHEIJ state #16 out of range 0-14, SKIPPED
ERROR: Cannot process COPY_TRANS (Failure("COPY_TRANS out of range"))
ERROR: processing COPY_TRANS [NOzWM\NPC\Miranda\MirandaJ.d]: Failure("COPY_TRANS out of range")
Stopping installation because of error.

ERROR Installing [Nowe Opowiesci z Wybrzeza Mieczy], rolling back to previous state
Will uninstall 840 files for [NOZWM/SETUP-NOZWM.TP2] component 0.
Uninstalled 840 files for [NOZWM/SETUP-NOZWM.TP2] component 0.
ERROR: Failure("COPY_TRANS out of range")
Please make a backup of the file: SETUP-NOZWM.DEBUG and look for support at: nowus777 and viader

Mam taki błąd wiecie może o co chodzi ?

Comments

  • memorymemory Member Posts: 83
    Zgodnie z tym, co sugerował nowus777, powinieneś zaktualizować grę do najnowszej wersji.
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    A gdzie mogę zdobyć taką aktualizacje , bo nie mogę tego wyszukać :/
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Masz wersję pudełkową, czy cyfrową? Cyfrowe wersje aktualizują się automatycznie bez względu na to, w którym sklepie je kupiłeś (GoG, Steam, sklep Beamdoga). Żeby zaktualizować wersję pudełkową, musisz zainstalować klienta Beamdoga i zschynchronizować w nim klucz z wersji pudełkowej.
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    cyfrowa z gog ale nie jego sklepu tylko pośrednictwa a dokładnie pobrałem za darmo tą grę którym nie ma aktualizacji freegogpcgames takiej strony :/
  • zgrednorzgrednor Member Posts: 2
    Czyli pirat, patrząc po twoich innych komentarzach, to twoja bezczelność jest po prostu obezwładniająca
  • arbuzarbuz Member Posts: 3
    Teraz słucham za co ten ban i nie próbować ponownie banować bo stworzę nowe konto z kolejną odpowiedzią
  • arbuzarbuz Member Posts: 3
    I nie ja jestem bezczelny jeśli już szukam tylko odpowiedzi a nie obrażanie mnie :/
  • arbuzarbuz Member Posts: 3
    I powtórzę to nie jest żaden pirat
Sign In or Register to comment.