Skip to content

Najgorszy dzień w życiu

SamarSamar Member Posts: 58
Cześć,

Jakiś czas temu postanowiłem wbić wszystkie osiągnięcia w BG EE. Okazuje się, że osiągnięcie "Najgorszy dzień w życiu" sprawia mi nie lada kłopot i jak się okazuje nie tylko mnie. Ma go jedynie 0,5% graczy. W teorii jest proste do wbicia. Trzeba jedynie spełnić 3 warunki. W tym samym momencie trzeba być pod jednoczesnym wpływem choroby, zmęczenia i trucizny.

Mój plan był prosty. Wpadam zmęczony do wieży Ramazitha, daję się trafić przez Ghasty, a następnie przez Elitę Hobgoblinów. Ku mojemu zaskoczeniu osiągnięcie się nie wbiło. Okazuje się, że Ghasty teraz nie wywołują choroby tylko "mdłości".

Macie jakiś pomysł jak to wbić? Czy to kwestia tłumaczenia czy jest jakiś potwór może spowodować, że postać będzie chora?

Comments

  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Co do choroby, spróbuj może zaklęcia maga "Zaraza" bądź druida ("Zarażenie?" "Bolesny rozkład?"). Może pomóc. Spróbuj też kombinacje różnych trucizn i chorób, może zaskoczy. Ja dla pewności bym się też upewnił by zmęczenie było wynikiem braku odpoczynku a nie np. przyśpieszenia ruchów.
  • SamarSamar Member Posts: 58
    Czytałem o tym, ale nie chciało wskoczyć. Okazało się, że miałem jakiegoś drobnego moda wgranego i gra za nic nie chciała zaliczyć osiągnięcia. Stworzyłem nowa postać i poszło gładko. Tym sposobem mem już wszystkie osiągnięcia z podstawowego Baldura w tym "Pan Mordu". Ciekawe czy tłumaczenie SoD'a spowoduje, że nie będę mógł zaliczać osiągnięć w rozszerzeniu.
Sign In or Register to comment.