Skip to content

Zacinające się filmy i dzwięk

LagulandLaguland Member Posts: 8
edited November 2012 in Polski
Witam, zacinają mi się filmy oraz dźwięk w nich (przeskakuje tak co sekundę). Menu działa normalnie. Zrobiłem sobie polski dubbing czy to możliwe, że to jest powodem?
Mam :
Win 7 64bit
Procek intela i7
Grafe GeForce gt 540m
RAM 8gb

Próbowałem już trybów zgodności, czy zmniejszania jakości dźwięku. Proszę o pomoc.

EDIT

Gra również cała jest w lagach. :(
Post edited by Laguland on

Comments

  • SelvanSelvan Member Posts: 24
    Mam ten sam problem, ale u mnie gra działa normalnie, tylko filmiki mają jakieś 2-3 klatki na sekundę. Ktoś ma pomysł co zmienić aby było lepiej?
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    edited December 2012
    @Laguland
    Na początek sprawdź czy przypadkiem nie masz 2 kart graficznych (w tym 1 intela), zdarzało się już tak innym, że komputer wybierał złą kartę graficzną i przez to całe problemy (czytaj: właśnie kartę intela)
    Gdyby tak było to w profilu dla tej gry przestaw na geforce i powinno być po problemie
    (mam na myśli coś w tych klimatach: http://forum.baldursgate.com/discussion/7491/dual-switching-laptops-nvidia-with-intel-chips-and-performance-issueswhite-boxes/p1 )

    Generalnie wpierw polecam zerknąć tutaj, duża szansa, że ktoś miał już tego typu problem i został on już rozwiązany: http://forum.baldursgate.com/categories/windows-pc (zwłaszcza zerknąć na announcements)

    Edit: Pardon, za odgrzewanie kotleta, nie zauważyłem, że główny wątek jest tak stary,

    @Selvan niestety nie mam pomysłu, ale zawsze możesz uruchomić i przetestować jak działają filmiki poza grą (np. vlc uruchamia całkiem dobrze te pliki w folderze movies bez żadnej konwersji, niestety nie pamiętam jakie mam kodeki [choć zwykle vlc ich nie potrzebuje])
    Post edited by Grieg on
  • SelvanSelvan Member Posts: 24
    To blaszak, karta graficzna jest jedna i jest to geforce 6600GT, nie ma mowy o wyborze innej :D
    Jesli ktoś miał coś podobnego to proszę o info, ja spróbuję się do czegos dokopać jutro na angielskim forum tam gdzie wspominałeś :)
  • SalvatoreoneSalvatoreone Member Posts: 1
    edited January 2013
    Czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu? Mam to samo, dźwięk w filmikach tnie z dużą częstotliwością. Zupełnie uniemożliwia oglądanie przerywników!

    Wygląda na to, że jest to związane z kartą dźwiękową. Znalazłem temat na angielskim forum, który opisuje kilka możliwych rozwiązań. W moim przypadku nie zadziałało, ale kilku osobom się udało, więc wklejam.

    http://forum.baldursgate.com/discussion/9178/possible-solution-for-creative-x-fi-owners-having-issues-with-static
    Post edited by Salvatoreone on
  • SelvanSelvan Member Posts: 24
    Mi nie pomoże, mam zintegrowaną ;) Z tym że mi tnie i dźwięk i obraz.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    :( Jeszcze animację bym przebolał gorzej że muszę czekać klatka po klatce i schodzi się do 15 minut. Chyba je po prostu wywalę.
  • shadowstarshadowstar Member Posts: 8
    a ja mam problem ze tnie mi sie cala gra, mam zintegrowana karte graficzna w laptopie acer karta dosc dobra laptop ma rok, plynnie dzialaja mi inne gry np wiedzmin 2 itp a jakis smieszny baldurek sie zacina....
Sign In or Register to comment.