Skip to content

Pojemniki na klejnoty\mikstury\zwoje

ZaratulZaratul Member Posts: 10
Czy w enchanced edition one są w grze? Jeśli tak to gdzie mogę je znaleźć\kupić?

Comments

  • GriegGrieg Member Posts: 507
    Są, jak narazie natknąłem się na 2: 1 w ekwipunku Neery (klejnoty), drugi do kupienia u Thalantyra (na zachód od Beregostu w "Wysokim Żywopłocie"), (mikstury)
    AdalbertMazurek
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Bardzo pomocne, super, że coś takiego dodali.
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    BG2 Tweaks Pack je dodaje (+ masę innych wartych instalacji rzeczy)
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Jakieś nowe odkrycia pojemników?
  • fridekfridek Member Posts: 113
    edited December 2012
    brakuje chyba tuby na zwoje, co jak co ale przy 3 magach naprawdę się przydaje :) po za tym poprzednie dwie wydają się być bezdenne, albo nie osiągnąłem limitu.
    AdalbertMazurek
  • DONGORZALDONGORZAL Member Posts: 5
    tuba ma zwoje w domku naprzeciw karczmy feldeposta. wykonujesz zadanie przyniesienia ksiegi a wzamian dostajesz inna ksiege plus tube na zwoje
    \
    AdalbertMazurekhajimodottirvic01
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    to jedna z poprawek, które przyniósł ostatni patch, wcześniej tuby nie było
    AdalbertMazurek
  • MetzenMetzen Member Posts: 31
    a jeśli chodzi o BG2 ee to gdzie pojemnik na mikstury można dostać lub kupić ???
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Na pewno wciąż można go kupić u sklepikarzy w Twierdzy Strażnika. Nie wiem czy EE dodało inne egzemplarze.
  • winterswinters Member Posts: 252
    Nope, ciągle jest tylko ten jeden (w BG2) co bardzo boli :/
  • vic01vic01 Member Posts: 3
    ktoś trafił pas na amunicję w bg1 ? dodali to gdzieś ?
  • winterswinters Member Posts: 252
    Nie, nie ma.
  • GeralDrivGeralDriv Member Posts: 5
    Hej,
    mam kilka pytań odnośnie bg2 ee, być może ktoś będzie w stanie pomóc.
    1. czy towary raz sprzedane kupcowi pozostaną w jego asortymencie dopóki ich nie odkupię (lub ukradnę jeżeli się da)?
    2. gdzie można w sposób bezpieczny składować przedmioty? Czy każda skrzynka itp. zapewnia tego typu komfort?
    3. wiem, że w bg 2 tob były dwie torby przechowywania (czarowięzy + saradush). Czy ee zwiększa tę liczbę?

    Z góry dziękuję za info.
  • SilvarenSilvaren Member Posts: 178
    1. Tak, ale nie jestem pewien jak by to było w przypadku Ribalda na Targu Przygód, bo to jedyny sklep, który otrzymuje "dostawę" po opuszczeniu Podmroku.
    2. Teoretycznie w każdej skrzyni. Kiedyś zostawiałem przedmioty w skrzyni koło wejścia na zaplecze Miedzianego Diademu, ale w EE jeszcze tego nie robiłem.
    3. Tu niestety nie pomogę, bo pierwszy raz przechodzę dwójkę w wersji EE.
  • GeralDrivGeralDriv Member Posts: 5
    Silvaren said:

    1. Tak, ale nie jestem pewien jak by to było w przypadku Ribalda na Targu Przygód, bo to jedyny sklep, który otrzymuje "dostawę" po opuszczeniu Podmroku.
    2. Teoretycznie w każdej skrzyni. Kiedyś zostawiałem przedmioty w skrzyni koło wejścia na zaplecze Miedzianego Diademu, ale w EE jeszcze tego nie robiłem.
    3. Tu niestety nie pomogę, bo pierwszy raz przechodzę dwójkę w wersji EE.

    Bardzo dziękuję.
  • KrwawyJoeKrwawyJoe Member Posts: 16
    Dodanie tych pojemniczków do Baldur's Gate jak i powiększenie zapasów strzał i innych pocisków znacznie ułatwia i uprzyjemnia rozgrywkę :P Jeden z lepszych nowości jakie Beamdog wprowadził do pierwszego Baldura :)

    Pozdrawiam,
    Krwawy Joe
    https://www.youtube.com/channel/UCfjgduCq5DaNEr1WheqOgyg
Sign In or Register to comment.