Skip to content

Jakieś nowe questy w grze?

LoonLoon Member Posts: 18
Hej, zabieram się właśnie za kampanię i mam pytanko: czy prócz Black Pits już w samej kampanii pojawiają się jakieś nowe questy czy w zasadzie na tym kończą się nowości?

Comments

  • GriegGrieg Member Posts: 507
    Zdaje się, że z każdym nowym bohaterem jest jedno nowe zadanie z nim związane (jka narazie natrafiłem tylko na Dorn'owe)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Poza tym Black Pits nie są w kampanii. Nowe questy są, od nowych postaci, bardzo je polecam, ciekawie urozmaicają grę.
  • LoonLoon Member Posts: 18
    Lucky said:

    Poza tym Black Pits nie są w kampanii. Nowe questy są, od nowych postaci, bardzo je polecam, ciekawie urozmaicają grę.

    Dlatego napisałem "już w samej kampanii". :))
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Niektóre zadania są odrobinę urozmaicone/minimalnie zmienione. Jak np. w Kniei Otulisko spór między Myśliwymi a Druidami.
  • SheeShee Member Posts: 139
    W kopalni nie ma domysłów górników, od razu wszyscy mówią, że to koboldy -.- a dozorca, zamiast pierw nas wyśmiać to nas od razu wpuszcza, ja tak mam.
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    @Shee
    Dozorca kopalni reaguje inaczej gdy najpierw pogadasz z jego strażnikami przy wejściu, a później z dozorcą,
    a inaczej gdy najpierw pogadasz z dozorcą kopalni.

    A górnicy wszyscy gadają tak samo, musiałaś trafić akurat na tego jedynego który wie o co chodzi, reszta jak zwykle, jeden nawet smoka widzi w tym zamieszaniu:]
  • SheeShee Member Posts: 139
    @Grieg, właśnie o to chodzi... Ja rozmawiam z każdym i wszyscy widzieli: koboldy, stworzenia no psich głowach itp., czyli koboldy. Brakuje mi tej wstawki o smokach... Najpierw gadałam ze strażnikami, potem z dozorcą. Zaczynam dziś od nowa, bo zupdateowałam. Może nie będzie błędów aż takich ;)
  • SmolinioSmolinio Member Posts: 9
    @Shee stworzenia o psich głowach to gnolle z tego co pamiętam ;)

    Nawet Perdue w Beregoscie przy quescie z jego mieczem nazywa Gnolle "Bzie głowy" że mu ukradły miecz :-)
Sign In or Register to comment.