Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Dark Dreams of Furiae - a new module for NWN:EE! Buy now
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Dave Gross Baldur’s Gate: Enhanced Edition ekibine yazar olarak katıldı.

NooneelseNooneelse Member Posts: 23
edited June 2012 in Türkçe
Overhaul Games, Dave Gross'in Baldur’s Gate: Enhanced Edition™ için takımıza yazar olarak katıldığını duyurmaktan mutluluk duyar.

imageDave ilk olarak TSR'a "Polyhedron Newszine" için editör olarak girdi. Daha sonra, bir yandan fantastik kurgu yazarken, "Dungeon" ve "Dragon" dergileri için de editörlük yaptı. "Forgotten Realms" dünyası için "Black Wolf" ve "Lord of Stormweather" romanlarını yazdı. En son olarak "Pathfinder Tales" için "Prince of Wolves" ve "Master of Devils"'i yazdı, "Winter Witch"'te ortak yazarlık yaptı.

"Bir kahvede oturmuş iPad için klasik RPG oyunlarının eksikliğini konuşuyordum" diyor Dave, "tam da bu sırada Trent dumanların içinden çıktı ve 'Senin için bir işim var' dedi."

Her ne kadar en sevdiği RPG oyununu tablet üzerinde oynayabilecek olmak çok çekici gelmiş olsa da, Dave için en heyecan verici kısmın, oyunlar konusunda bilgili, yetenekli bir takım ile çalışmak olduğunu söylüyor. "Diyarlar"'ın onu, takım ile marş emrinde ön saflarda yer almaları konusunda ısrarcı olmaya ittiğini de ekliyor.

Dave'in nadir Twitter girdilerini buradan takip edebilirsiniz: @frabjousdave. Baldur’s Gate: Enhanced Edition™ ile ilgili her türlü bilgi için, www.baldursgate.com adresini ziyaret ediniz.


image  image

Post edited by Nooneelse on
Kyon
Sign In or Register to comment.