Skip to content

Panství de'Arnise

MazdicMazdic Member Posts: 17
Zdravím, mám dotaz. Je dokončit Q osvobození pevnosti (třeba i cheatem), když jsem nedopatřením zvolil při konverzaci s Nalii, že ji s úkolem nepomohu a ona se vydala sama? Bohužel už nemam starší save, abych začal od daného zlomu. díky za radu

Comments

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited March 2019
    Myslíš v měděné čelence? Pokud ti nezapsala lokaci v mapě a nemůžeš se tam prostě vydat, tak buď EEkeper (program na editaci sejvů) a buď si nacpat do mapy zápis nebo změnit status eventu. Popřipadě přes konzoli (clua console) přivolat Nalii, ale nejsem si jistý jakým způsobem se bude chovat.

    Podrobnosti si budeš muset pogooglit, víc nevím
  • MazdicMazdic Member Posts: 17
    Nejspíš bych potřeboval rest Q nebo úpravu přes editor, když jsem přidal Nalii přes konzoli, tak mi znovu zadala Q, ale dále už to nepokračuje :/
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Tak musíš editovat přes EEkeeper. Není to těžké, jen najdeš položku a nastavíš u ní hodnotu. Nepamatuju si přesně, ale myslím, že je tam záznam i pro mapu, takže teoreticky stačí koukat po de'Arnise a poté změnit 0 na 1, aby se ti ukázalo panství na mapě
  • MazdicMazdic Member Posts: 17
    Díky za rady, tak se povedlo :) jen to chtělo upravit smrt Natalii na 0 :) a upravit value Q:)
Sign In or Register to comment.