Skip to content

BG:EE na tablet

soratiosoratio Member Posts: 12
Witam! Nie zauważyłem nigdzie takiego tematu, więc ja zacznę dyskusję na ten temat. Pojawiła się u mnie możliwość zdobycia tabletu, jednak nie jest to IPad :D... I tu właśnie nasuwa się moje pytanie. Czy będę mógł odpalić BG:EE wieczorami w łóżku na tablecie z niższej półki, czy jednak wieczorki będę musiał spędzać przy blaszaku? (kupno IPada nie wchodzi w grę) :P

Comments

  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    edited November 2012
    @soratio
    Baldur został zapowiedziany póki co tylko na iPady. Wersja na inne tablety (te z systemem Android) jest podobno tworzona, ale jeszcze nie ogłoszono jej daty premiery - TBA (To Be Annoucement - do ogłoszenia). Trzeba uzbroić się w cierpliwość i obserwować newsy. ;) Co do samych wymagań gry na tablety to też jeszcze nie wiadomo. Krążą wieści, że nie powinny być one zbyt wysokie.

    Ja sam na weekendzie będę prawdopodobnie już miał Sony Xperię Tablet S i również z miłą chęcią pograłbym na takim tablecie. :P

    P.S. Wszystkie rozważania na temat wersji "androidowej" znajdziesz tutaj: http://forum.baldursgate.com/categories/android

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jestem bardzo ciekawy manualnej strony grania na tablecie. Osobiście nie zdecydowałbym się na granie na tej platformie, nawet jeśli bym posiadał iPada, ale zobaczyłbym chętnie jak wygląda operowanie interfejsem jedynie przez dotyk, ciekawe :)
    ireniqs
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    @Lucky: mnie też to intryguje. ;) Dlatego jak będzie wersja na androida to mam zamiar sprawdzić. :P Kto by pomyślał że jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa będzie kiedyś na czymś takim jak tablet. :)
    soratio
  • haRaczhaRacz Member Posts: 4
    To przy okazji zapytam - jeżeli kupiłem przez BeamDog to kupno na Apple Store znów będzie mnie kosztować jakaś tam kasę tak? Jeżeli kupiłem na jedną platformę to żeby mieć na innej znowu będę musiał zapłacić?
    Jeżeli tak to niestety, ale raczej nie zdam relacji z tego jak gra się na tablecie ;) Chyba, że będzie w jakiejś bardzo promocyjnej cenie.
  • AdrianusAdrianus Member Posts: 45
    Przyłączam się do pytania - czy gdybym chciał mieć BG:EE na PC i na iPhone to muszę zapłacić dwa razy? Czy może są jakieś atrakcyjne promocje przy takim połączonym zakupie?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    O promocja nic nie wiem, ale jeśli chcesz grę na dwie różne platformy to raczej trzeba kupić dwa razy produkt.
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    Tak dla informacji: prace na androidową wersją trwają. Trent na Twitterze napisał, że są na etapie "zabijania bugów". Jeżeli będą to robić w takim tempie jak polski dubbing to pewnie trochę im jeszcze zejdzie... :P
  • YoYoYoYo Member Posts: 71
    Byly i sa tematy na temat gry na tablecie, w sumie, poza bugami w grze gra sie bardzo dobrze. Na PC trzeba miec czas, a tak nawet codziennie jeden quest to moge przejsc w wannie ;).
  • Tomek0000Tomek0000 Member Posts: 13
    edited July 2019
    Takze gram na tablecie. Kiedys byl to galaxy tab 4. Z powodu malego flasha, musialem instalowac gre na telefonie i potem recznie przenosic ja na tablet (obb na zewnetrzna karte) bo oryginalny instalator nie radzil sobie. Niestety SOC na rdzeniach A7 jest za slaby. Postacie poruszaly sie wolniej niz powinny .
    Teraz na mi pad 4 wszystko smiga. Nie wyobrazam sobie grac przykuty do myszy, klawiatury i monitora w jedynie slusznej siedzacej pozycji.
Sign In or Register to comment.