Skip to content

BG II EE - problem z dwoma zadaniami

ZimnyZimny Member Posts: 5
Cześć i czołem. Kończę rozdział II i mam problem z dwoma zadaniami, pierwsze- te z morderstwami w Dzielnicy Mostów, zwiedziłem kryjówkę mordercy nie mówiąc nic o postępach w śledztwie Aegisfieldowi, po czym powinienem do niego wrócić, a go nie ma! Myślę, może jak zrobię drugi powiązany z tym quest w Targowie, to pojawi się, ale też nic. Co się stało?
Druga sprawa, quest w podziemiach Firekraaga, ten z maską. Maska złożona, wpis w dzienniku informuje mnie, że nie wie co dalej. Oblatałem całą lokacją z maską na łbie, lecz nic się nie stało, całe podziemia wyczyszczone, co jest?

Comments

  • memorymemory Member Posts: 83
    Sprawdź, czy w któryś z pojemników w domu garbarza nie znajdziesz ciała Aegisfielda. Jeśli tak zabierz je do budynku Rady Sześciorga. Ktoś powinien dać Ci za to nagrodę.
    Rzuć okiem na mapkę na tej stronie: baldur.cob-bg.pl/bg2/ar1200-wzgorza_wichrowych_wloczni-bg2. Twój przeciwnik nie pojawia się w punkcie oznaczonym nr 10?
  • ZimnyZimny Member Posts: 5
    edited August 2019
    Zaraz sprawdzę.
    W punkcie 10 nie ma nic, z maską i bez.

    EDIT: sprawdzone i nie ma żadnych zwłok.
    Post edited by Zimny on
  • memorymemory Member Posts: 83
    Niestety nie mam pojęcia, co może być przyczyną braku tych postaci u Ciebie. Jedyne, co mogę zaproponować to kody na przywołanie tych postaci za pomocą konsoli:
    - porucznik Aegisfield: INSPECT
    - ostatni strażnik: DDGUARD7

    Nie mam pojęcia, czy ich przywołanie coś pomoże, ale zawsze warto spróbować.
  • ZimnyZimny Member Posts: 5
    Z Aegisfieldem pomogło, dzięki.
    Z strażnikiem nie, zabiłem go i nic :(
  • memorymemory Member Posts: 83
    Ale po zabiciu tego strażnika możesz wejść do "13" i tam zebrać przedmioty? Po tym powinna zaczepić Cię Samia. O ile wcześniej nie stoczyłeś z nią walki.
  • ZimnyZimny Member Posts: 5
    Mogę wejść, ale wcześniej już to wyczyściłem i zabiłem Samię (zaczepiła mnie z drużyną) .
  • memorymemory Member Posts: 83
    No, to niestety już wszystko. Możesz z czystym sumieniem ruszać dalej.
  • ZimnyZimny Member Posts: 5
    Dzięki za pomoc, pozdrowienia :)
Sign In or Register to comment.