Skip to content

Neverwinter Nights wersja rozszerzona, czy warto kupić ?. - Mody po polsku do diamentowego NWN

Xar105Xar105 Member Posts: 112
Witam wszystkich !. Tak jak w temacie, chciałbym usłyszeć wasze opinie odnośnie odświeżonego NwN, czy warto wydać te 120 zł w Empiku ?. A może lepiej na GoGu ?. Osobiście posiadam wersję diamentową, i zastanawiam się czy jest sens wydawać kasę na odświeżoną grafę. A druga część pytania tyczy się ciekawych i fajnych modów do właśnie diamentowej wersji NwN. Jakie polecacie ?, najbardziej interesują mnie wersje po polsku.

Comments

  • SornfeinSornfein Member Posts: 36
    edited October 2020
    Na Twoim miejscu bym kupił, sugerowałbym goga, albo bezpośrednio z beamdoga. Jeżeli chcesz oszczędzić to co jakiś czas są ciekawe promocje w ich sklepach, na pewno nie zbiedniejesz, a twórcom gier przyda się Twoje grosiwo :)
    Xar105
  • RunnersHighRunnersHigh Member Posts: 8
    edited October 2020
    Kupiłem za 10 zł za namową GoG (przesłali mi kod promocyjny) i żałuję. Już w menusach miałem jakiś dziwny misz masz polskiego z angielskim albo puste pola i dziwne znaki. Nie ma też polskiego dubbingu. Sama gra nie wygląda jakoś lepiej, a działa na moim leciwym sprzęcie tragicznie w porównaniu do wersji klasycznej. Zresztą nawet nie jestem w stanie pobawić się ustawieniami, przez wspomniane bugi w tłumaczeniu. Byłem skłonny kupić też wersję na androida, ale tam w ogóle nie ma polskiej wersji. Nie polecam.
    Post edited by RunnersHigh on
  • SornfeinSornfein Member Posts: 36
    Kupiłem za 10 zł za namową GoG (przesłali mi kod promocyjny) i żałuję. Już w menusach miałem jakiś dziwny misz masz polskiego z angielskim albo puste pola i dziwne znaki. Nie ma też polskiego dubbingu. Sama gra nie wygląda jakoś lepiej, a działa na moim leciwym sprzęcie tragicznie w porównaniu do wersji klasycznej. Zresztą nawet nie jestem w stanie pobawić się ustawieniami, przez wspomniane bugi w tłumaczeniu. Byłem skłonny kupić też wersję na androida, ale tam w ogóle nie ma polskiej wersji. Nie polecam.

    Może skontaktuj się z GoGiem w tej sprawie?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Naprawdę warto, jeśli chcesz grać przez internet. Jeśli nie, to nie ma co wydawać tyle hajsów, chyba że wyhaczysz w jakiejś promce. Polecam moda premiowego Darkness over Daggerford, którego niedokończona wersja za darmo była też dostępna dla wersji bez :EE. Przy czym mod dostępny jest chyba tylko po angielsku.
    Xar105
  • Xar105Xar105 Member Posts: 112
    Naprawdę warto, jeśli chcesz grać przez internet. Jeśli nie, to nie ma co wydawać tyle hajsów, chyba że wyhaczysz w jakiejś promce. Polecam moda premiowego Darkness over Daggerford, którego niedokończona wersja za darmo była też dostępna dla wersji bez :EE. Przy czym mod dostępny jest chyba tylko po angielsku.

    No właśnie, kampanie (OC, HotU i SoU, oraz moduły z kingmakera) mnie zbytnio nie interesują bo przeszłem je chyba z kilka razy. Chciałbym właśnie coś nowego, i przedewszystkim myślałem o wersji EE gdyż rozszerzana jest o nowo-stare moduły które mnie interesują, jak choćby wymieniony Darkness over Daggerford. Multik też nie byłby zły, jeśli są tam jakieś polskie serwery. Będę obserwował Goga i sklep Beamdoga :).
Sign In or Register to comment.