Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Dark Dreams of Furiae - a new module for NWN:EE! Buy now
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Neverwinter Nights wersja rozszerzona, czy warto kupić ?. - Mody po polsku do diamentowego NWN

Xar105Xar105 Member Posts: 107
Witam wszystkich !. Tak jak w temacie, chciałbym usłyszeć wasze opinie odnośnie odświeżonego NwN, czy warto wydać te 120 zł w Empiku ?. A może lepiej na GoGu ?. Osobiście posiadam wersję diamentową, i zastanawiam się czy jest sens wydawać kasę na odświeżoną grafę. A druga część pytania tyczy się ciekawych i fajnych modów do właśnie diamentowej wersji NwN. Jakie polecacie ?, najbardziej interesują mnie wersje po polsku.

Comments

• SornfeinSornfein Member Posts: 32
    edited October 2020
    Na Twoim miejscu bym kupił, sugerowałbym goga, albo bezpośrednio z beamdoga. Jeżeli chcesz oszczędzić to co jakiś czas są ciekawe promocje w ich sklepach, na pewno nie zbiedniejesz, a twórcom gier przyda się Twoje grosiwo :)

Xar105
  • RunnersHighRunnersHigh Member Posts: 6
    edited October 2020
    Kupiłem za 10 zł za namową GoG (przesłali mi kod promocyjny) i żałuję. Już w menusach miałem jakiś dziwny misz masz polskiego z angielskim albo puste pola i dziwne znaki. Nie ma też polskiego dubbingu. Sama gra nie wygląda jakoś lepiej, a działa na moim leciwym sprzęcie tragicznie w porównaniu do wersji klasycznej. Zresztą nawet nie jestem w stanie pobawić się ustawieniami, przez wspomniane bugi w tłumaczeniu. Byłem skłonny kupić też wersję na androida, ale tam w ogóle nie ma polskiej wersji. Nie polecam.

Post edited by RunnersHigh on
  • SornfeinSornfein Member Posts: 32
    Kupiłem za 10 zł za namową GoG (przesłali mi kod promocyjny) i żałuję. Już w menusach miałem jakiś dziwny misz masz polskiego z angielskim albo puste pola i dziwne znaki. Nie ma też polskiego dubbingu. Sama gra nie wygląda jakoś lepiej, a działa na moim leciwym sprzęcie tragicznie w porównaniu do wersji klasycznej. Zresztą nawet nie jestem w stanie pobawić się ustawieniami, przez wspomniane bugi w tłumaczeniu. Byłem skłonny kupić też wersję na androida, ale tam w ogóle nie ma polskiej wersji. Nie polecam.

Może skontaktuj się z GoGiem w tej sprawie?

• cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,084
    Naprawdę warto, jeśli chcesz grać przez internet. Jeśli nie, to nie ma co wydawać tyle hajsów, chyba że wyhaczysz w jakiejś promce. Polecam moda premiowego Darkness over Daggerford, którego niedokończona wersja za darmo była też dostępna dla wersji bez :EE. Przy czym mod dostępny jest chyba tylko po angielsku.

Xar105
  • Xar105Xar105 Member Posts: 107
    Naprawdę warto, jeśli chcesz grać przez internet. Jeśli nie, to nie ma co wydawać tyle hajsów, chyba że wyhaczysz w jakiejś promce. Polecam moda premiowego Darkness over Daggerford, którego niedokończona wersja za darmo była też dostępna dla wersji bez :EE. Przy czym mod dostępny jest chyba tylko po angielsku.

No właśnie, kampanie (OC, HotU i SoU, oraz moduły z kingmakera) mnie zbytnio nie interesują bo przeszłem je chyba z kilka razy. Chciałbym właśnie coś nowego, i przedewszystkim myślałem o wersji EE gdyż rozszerzana jest o nowo-stare moduły które mnie interesują, jak choćby wymieniony Darkness over Daggerford. Multik też nie byłby zły, jeśli są tam jakieś polskie serwery. Będę obserwował Goga i sklep Beamdoga :).

Sign In or Register to comment.