Skip to content

Dave Gross dołącza do ekipy jako scenarzysta Baldur’s Gate: Edycja Rozszerzona™

powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
edited July 2012 in Polski
Overhaul Games z radością zawiadamia, że Dave Gross dołączył do załogi jako scenarzysta Baldur’s Gate: Edycja Rozszerzona™.

imagePoczątkowo, Dave dołączył do TSR jako redaktor Polyhedron Newszine. Później redagował magazyny Dungeons and Dragons, pisząc jednocześnie na boku fantastykę. Jego książki Forgotten Realms zawierają tytuły jak "Czarny Wilk"* oraz "Pan Sztormów"*. Ostatnio opublikował "Księcia Wilków"* oraz "Mistrza Diabłów"* do opowieści z cyklu Pathfinder Tales, oraz był współautorem "Zimowej Wiedźmy."*

“Siedziałem właśnie w kawiarni, narzekając na brak klasycznych RPGów na iPada," mówi Dave, “gdy nagle Trent pojawił się w oparach siarki i powiedział 'Mam dla ciebie robotę.'”

Podczas gdy możliwość grania w jego ulubione gry RPG na tablecie była silnym bodźcem, Dave mówi, że najbardziej ekscytującą częścią jest praca z utalentowanymi ludźmi, których wiedza o grach i Krainach sprawia, że nalega na zajęcie przez nich frontowych pozycji i wymaszerowanie w bój.

Możesz obserwować nieczęste posty Dave'a na twitterze @frabjousdave. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Baldur’s Gate: Edycja Roszerzona™, odwiedź www.baldursgate.com


image  image

*własne tłumaczenie tytułów

Comments

  • CelebCeleb Member Posts: 14
    Nie czytałem nic z jego twórczości :I. Za niedługo wybieram się do empiku, więc mam pytanie. Warto zakupić jedną z jego książek?

    “Siedziałem właśnie w kawiarni, narzekając na brak klasycznych RPGów na iPada". Lol.
  • powerfulallypowerfulally Member Posts: 261
    Nie wiem, szukałem tłumaczeń tytułów i nie znalazłem. Ale gdzieś natknąłem się na reckę jednej z jego książek, poszukaj ;)
Sign In or Register to comment.